Новак
Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff

Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff

Достапност: Залиха
DEN 206.40

Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff
Опис На Производот
Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff Компатибилен со Pfaff Serger Машина Модели :
790, 793, 794, 795, 796, 797 & 799 (Сите 790 Серија Модели) целата продажба клиентот може да ни се јавите за цена брод цена на велика БРИТАНИЈА ,САД И ТАКА НАТАМУ, САМО 138 од 21kgr. Од FEDEX

Параметрите на стоката

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Шиење

Подобро ви се допаѓа

Retail & трговија на Големо Мода Bling Bling Сончоглед Sunburst Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Везана моден дод

Опис : Многу удобен и практиченМатеријал : Дрво + МеталКоличина : 1pcГолемина на (приближно) : Големината на

НОЖ Пониски Сечилото Serger # 141000331 Бела 1500 1600 1634 1634 D 4500Ова е Нова Пониска Сечилото # 141000331 која одговара на с

Карактеристики : 1 Издржливи и практична2 Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетењ

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ Ние

Видете Повеќе Издржливи Црно дрво toothpick кутија Игла за Шиење Случај Шиење Алатки за Складирање Кутија з

Подигање Алатки FFQ 939 Вакуум Цицање пенкало за камења и Мали Додатоци rhinestones берачТри Совети за можете да

Дел # : 411180 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC НОГА LIFTER ПРАЧКА ЗА ПЕЈАЧ 457

Име : DIY НожициМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликЕвропски Стил Слива Ножици , DIY Игла Веш

НОЖ ПОНИСКИ #39601829 се вклопува ELNA 604 E, 614 DE, 624 DSEПРЕДМЕТ : Нож, Пониски SergerСОСТОЈБА : Нова, НеОЕМ Замена на Ви

Индустриска машина за шиење рамен автомобил, компјутер рамен автомобил, тенок материјал, нема промена,

Машина За Шиење 15 Вати Бајонет База Светилки

Вез,Дијамант мозаик DIY 5 D Дијамант сликарство,Дијамант бод цртан филм Пинцети плоча Дијамант Везови Кри

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега >

WRMHOM 10pcs / многу 8.27 Инчен Дрвени Везови Обрачот 21cm Рака Крои Обрачот Крстот Бод Обрачот Кадрирање Обрачот

НОЖ # H010676 Пониски Сечилото Elna 604 E 614 DE 624 DSE 644 704 E 704 DEX Pfaff 4842Ова е Нова Пониска Сечилото # H010676 која одговара

A3 Пвц Сечење Мат двострано Авто Исцелување Сечење Одбор Ткаенина и Кожа Занает DIY Сечење Подлога Quilting До

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одгово

НОВА ПОНИСКА НОЖ ЗА BERNETTE FUNLOCK 004 ДЕЛ Не 50145403Ова е Нова Пониска Сечилото # 50145403 која одговара на следните м

Подигање Алатки Посебни Берач Пенкало, Молив за Кристал Монистра и Други Мали МонистраПакет : ShippmentБесп

Scroll