Новак
Двоен Дисплеј Напон Фреквенција метар AC 80-300.0 V 45-65HZ Фреквенција Контра Voltmeter Херц/HZ Метар Со Црвени Led

Двоен Дисплеј Напон Фреквенција метар AC 80-300.0 V 45-65HZ Фреквенција Контра Voltmeter Херц/HZ Метар Со Црвени Led

Достапност: Залиха
DEN 397.00
DEN 566.88

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако објектот е неисправна на 3 месец, ние ќе ви испратиме relacement без доплата
Или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Препорачуваме Производи
Двоен Дисплеј Напон Фреквенција метар AC 80-300. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по receiveing на плаќање. Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете екстра попуст.0 V 45-65 HZ Фреквенција Контра Voltmeter Херц/HZ Метар Со Црвени Led
Спецификации :
Нов & висок квалитет! Dual мерење на AC напон, AC Херц (Тоа не може да се користи за мерење на AC конвертира од DC моќност со инвертер) Мерење на Напон Спектар : AC 80 ~ 300 V Херц Мерен Опсег : 45-65 Hz Мерење на брзина : 2 пати/s Димензии : 70mm x 39mm x 40mm/2.57"
Пакетот Вклучува :
1 * AC Voltmeter w/ Hz Екранот
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Среќен шопинг онлајн.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние accpet следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Пари Booker; Т/T; Western Union. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
П : дали постои Следење на Број за мојот објект?
О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Express
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме !
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
KETOTEK
Број На Модел На:
волтметар
Точноста Класа:
1%+/-2words
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Мерен Опсег:
45-65Hz
Температурата На Работа:
0-50C
Димензии:
70x39x40mm
Напон:
AC 80-300.0V

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се ушт

Двоен Дисплеј Напон Фреквенција метар AC80300 V 4565 HZ Фреквенција Контра Voltmeter Херц HZ Метар Со Црвени LedНајни

modname=ckeditorПреносни Рачен Фреквенција Метар DCS CTCSS Радио Тестирање Фреквенција Контра тестер монитор за 2Н

Повратни информации Што зависат од клиентите задоволство да успее, позитивни повратни информации од 5 ѕ

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Карактеристики : Answer : ___________________________ NOTE : Ова е DIY делови, од вас се бара да го

12 Месеци Гаранција Портата (refresh) време е 0 RF ВО ( текст ) : HX2 Сите прилагодувања се автоматски зачувани, по

542 P приклучок за ICSP ( програмски интерфејс ) : 2 Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Усв

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите предметиП : дал

RT100 Далечински Тестер Фреквенција Инфрацрвен (IR) 300 Mhz / 320 M / 434 Mhz / 868 Mhz Откривање на Фреквенцијата На Авто

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Ја

Фреквенција Метар Контра cymometer антена аналитичар радио Нови 100% оригинални Виктор VC3165 0.001 Hz Канал Специф

Со полна линија компонента, според PCB лемење точниот знак, сигнал извор со стандардни влезниот сигнал, п

Детали за производот: SP2281 е ПРОЦЕСОРОТ контролирана ултрависока фреквенција дигитални Millivoltmeter / фрек

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет!UT108 SMA Женски Конектор Двојна Бенд Автомобил Мобилни Висока Добивка

6 Месеци Гаранција Двојна фреквенција дизајн, средно фреквенција вредност и плус / минус режим да може

оптоварување)Надворешно напојување12 VDC 40 m AПулс, мерење на влез (Input type)NPN текст / напон пулсот на текстПул

Scroll