Новак
Нови Оригинал, за MSI GTX980 GTX980Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Нови Оригинал, за MSI GTX980 GTX980Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Достапност: Залиха
DEN 3370.00
DEN 3744.00

Нови Оригинал, за MSI GTX980 / 980 Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Параметрите на стоката

Линии:
4 Линии
Тип:
Фан
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Пакет:
No
Број На Модел На:
GTX980
Бренд Име:
MSI

Подобро ви се допаѓа

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Превозот Логистика : Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 1535 дена ,тоа ќе би

големина 40x40x20mmИмајќи магнетни имајќиНоминална напон : 12 VОперативен напон 4 V13 VТековната 1.6 WМодел KD1204 PKBX

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Се користи за IC,Д

Модел : T92 E12 BMA707Спецификации : 92 X92 X38 MMНапон : DC 12 VАктуелни : 0.66 На4жица доведе страна на PWM серверот фан

МОДЕЛ : 4 E115 BНапон : 115 Vмоќност : 24 / 22 WРотирачка брзина : 2650 / 3000 RPMВоздушниот волумен : 70 / 78 CFMФАН ГОЛЕМИНА : 1

Карактеристики : Зголемување на брзината за да се намали компјутерски дел температура кога компјутерск

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

МОДЕЛ : 4 C230 HBФАН ГОЛЕМИНА : 120*120*38 MMНапон : 230 V (50 / 60 HZ)Актуелни : 0.13 / 0.11 Намоќност : 22 / 19 WРотирачка брзина : 265

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка п

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад (2) Ако купите погрешен т

38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум КулерNorthbridge HeatsinkСосема нов и висок квалитет, лесно да се ин

Тип на производ : ASB0412 HAДимензии : 40mm × 40mm × 10мм Брзина референца : 6000 r / мин Имајќи тип : хидраулични лежиш

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницат

(2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го има

8 CM 8020 20 V 0.13 НА 3108 NL09 WB59 3wire вентилаторот за ладење

Scroll