Новак
НОЖ Горниот Сечилото # H004131 Pfaff 4842 4852 4862 4872 4874 Alt# 396001-60 Elna

НОЖ Горниот Сечилото H004131 Pfaff 4842 4852 4862 4872 4874 Alt 396001-60 Elna

Достапност: Залиха
DEN 230.40

НОЖ Горниот Сечилото # H004131 Pfaff 4842 4852 4862 4872 4874 Alt# 396001-60 Elna +
Ова е Нова Горниот Сечилото # H004131 која одговара на следните модели.
ELNA SERGER МОДЕЛИ - 604 E, 614 DE, 624 DSE, 644, 704 E, 704 DEX, 714 DE, 904, 904 DCX, 905, 905 DCX, 925 DCX, 945, PRO4, PRO4 DC, PRO4 DE, PRO5, PRO5 DC, PRO5 DE.
PFAFF SERGER МОДЕЛИ - 4842, 4852, 4862, 4872, 4874.
Друг Дел Броеви Вклучуваат - 396001-60.
бидејќи ние сме агент на кои Тајван фабричките и имаме голема количина,
значи имаме добра цена предност и нашите производи се поевтини
од оние копија pressers предвидено од страна на други добавувачи во Кина
Ние може да понуди речиси 650,000 различни машина за шиење делови и прибор ( со добар квалитет)
ако постојат некои објектот што сакате да ги купите, но не на нашата веб-страница ,се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас, ние ќе провери дали тоа е во парк и да ви одговори во рок од 3hours

Параметрите на стоката

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Шиење

Подобро ви се допаѓа

​5pcs Челик Кука игла threader помош за рака шие Лента везови крстот x крои шиење DIY алатка занает везана сетВн

Опис : Многу удобен и практиченМатеријал : Дрво + МеталКоличина : 1pcГолемина на (приближно) : Големината на

Ние ќе ви даде најдобра цена Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ако не сте за

Машина За Шиење 15 Вати Бајонет База Светилки

Подигање Алатки Посебни Берач Пенкало, Молив за Кристал Монистра и Други Мали МонистраПакет : ShippmentБесп

Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за PfaffОпис На ПроизводотМашина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff Ко

дел # : EF0613220000 алтернатива дел број се : 090460040020,090460040031 ОВОЈ ОГЛАС IINCLUDES : 50 PCS #EF0613220000 Сосема нов висок квали

НОЖ ПОНИСКИ #39601829 се вклопува ELNA 604 E, 614 DE, 624 DSEПРЕДМЕТ : Нож, Пониски SergerСОСТОЈБА : Нова, НеОЕМ Замена на Ви

Дел # : 411180 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC НОГА LIFTER ПРАЧКА ЗА ПЕЈАЧ 457

дел # : XC3152221 Bobbin случај за Брат Машини за Шиење (вклопува Брат врвот оптоварување машини) Ќе се Вклопи во

Retail & трговија на Големо Мода Bling Bling Сончоглед Sunburst Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Везана моден дод

дел # : B9117012000Б=270010 B 25 компјутери Висок Квалитет Директно Бод Индустриска машина за шиење Bobbins Ќе одговар

Име : DIY НожициМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликЕвропски Стил Слива Ножици , DIY Игла Веш

Scroll