Новак
СЕ ПРИЛАГОДИТЕ ГОЛЕМИНА НАКИТ ПОСТАВИТЕ 3/3.5/5/6/8ММ Нерѓосувачки Челик Пченица Ѓердан Хривнија Синџир Mens Синџир Ѓердан KS101

СЕ ПРИЛАГОДИТЕ ГОЛЕМИНА НАКИТ ПОСТАВИТЕ 3/3.5/5/6/8ММ Нерѓосувачки Челик Пченица Ѓердан Хривнија Синџир Mens Синџир Ѓердан KS101

Достапност: Залиха
DEN 335.00
DEN 419.04


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан или Нараквица
Број На Модел На:
KS101
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Davieslee
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
ѓердан големина:
Ширина
хривнија големина:
Ширина
Производ Одделение:
А+++
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Накит Сетови

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, наракв

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задр

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вообичаено е дозволиво разлики во големин

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Наши

Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба про

Па вашите пари нема да одат на моја сметка Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако ваш

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен Големина : како на сликата покаже Боја :

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! УСД $ 8.Ви благодарам мн

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Scroll