Новак
1PC КОРИСТИ AB 1336-PB-SP2D

1PC КОРИСТИ AB 1336-PB-SP2D

Достапност: Залиха
DEN 36000.00

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Политика На Враќање :
1. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
Плаќања :
1. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.
Повратни Информации Политика :
1.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Scroll