Новак
НОВИ GT10-C30R4-8P Оригинални Компатибилен HMI GOT1020/1030 да FX САЛАДИН комуникациски Кабел 3М Една Година Гаранција

НОВИ GT10-C30R4-8P Оригинални Компатибилен HMI GOT1020/1030 да FX САЛАДИН комуникациски Кабел 3М Една Година Гаранција

Достапност: Залиха
DEN 452.00
DEN 475.20


Работно време : EST 9 : 00 часот - 6 : 00pm
За било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни
2.
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ltd
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Телефон : +0086 755 82550561
Skype : fasttobuy2
Почитувани costomers :
Ви благодариме за избере нашата продавница. fasttobuy Specilizes во industril antomation поле за многу години
3.обезбедување стручна техничка поддршка
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
или некои итни ситуации, ние ќе ве контактираме одеднаш. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа. На ny споменати прашања ќе се одговори во рок од 24 часа
5.
Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail во порака кога ќе го поставите цел,
ние ќе испрати овој прирачник , параметри.Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.
Ви благодариме!
1. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права.
НОВИ GT10-C30 R4-8 P Оригинални Компатибилен HMI GOT1020/1030 да FX САЛАДИН комуникациски Кабел 3М Една Година Гаранција
зошто да изберат нас?
1.
Политика На Враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори.
Начин На Плаќање
Генерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T/T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи :
Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, е-пошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,
Логистички прашања
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Број На Модел На:
GT10-C30R4-8P

Подобро ви се допаѓа

Бесплатен Превозот на Фабрички Направени Компатибилен Нихон Kohden ЕКГ / ЕКГ Кабел ЕКГ1250,ЕКГ1350, ЕКГ9101 / 9130 /

детали 2p 2.8 plug целосна палета на производи : 1 машки приклучок, 1 приклучок Машки 2 Pin Женски pin2, жица за 100720

OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРНА СОНДА СЕНЗОР ИМЕ : Ова е OHMEDA КОЖАТА ТЕМПЕРАТУРАТА на КАБЕЛОТ ПАЦИЕНТОТ се СЛЕДИ

Нашите следење не се достапни за проверка.Ако ви требаат повеќе квантитет,pls контактирајте со нас.Опис :

25pcs / многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ за ЕДНОКРАТНА употреба SPO2 СЕНЗОР ЗА NELLCOR 9 PIN OXIMAX Пулсот Oximeter Spo2 Сонда 3ft,Неп

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 24 начини 100mm должина спротивниот проводници rf жица и FFC Л

Компатибилен За Drager 7pin Бебе / Neonate / Новороденче Завиткани Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор

во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Неисп

Компатибилен За BCI DB9 pin Бебе / Neonate Завиткани Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Монитор Сонда Spo2 Сензори TPU 3 M ИМЕ : О

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ак

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2 Имаме многу години на производство, искуство, да се заврши производството на опрема и к

Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DF6Answer : _______________________

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Повратни информации : 1) Вашата Повратна информац

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 33 pin

Карактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со посебни нож (три ноктот во

Нови Компатибилни со Mortara ЕКГКабел 10 leadwire сите во собата ЕКГКабел leadwires IEC Банана 4.0 крајотПрименлив моде

Scroll