Новак
Далечински Управувач За Danby DAC7077EE DVAC8071EE DAC8006DE DAC8007EE DAC10007EE DAC9006DE DAC10066DE DAC9007 клима уред

Далечински Управувач За Danby DAC7077EE DVAC8071EE DAC8006DE DAC8007EE DAC10007EE DAC9006DE DAC10066DE DAC9007 клима уред

Достапност: Залиха
DEN 682.56

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од Кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Подобро ви се допаѓа

) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контроладалечин

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! На сликите кои се прикажани не се вистинс

· Оперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz· Безжичен примање на контролорот, со висока доверливост, стабилни

EA0001839Спецификација : 100% сосема новВисок квалитет на далечински управувачСе работи за MAG250 MAG254 / 255 MAG256 / 257

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Овој далечински контролер е замена за A75 C258Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Тоа може да научат повеќе од 12, 2262 или 1527 чипови на различни код на безжичниот далечински управувач3...

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Тоа значи ќе научат успешно излезна струја : помалку од 3А8 работен напон : DC12 V2 примачот на осетливост : п

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Максимално оптоварување 1000 Wработа / излез начин Бутване : притиснете едно копче работи / НА.Авто заклуч

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Овој далечински контролер е замена за A75 C3012Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

· Можете да го вклучите / исклучите ресивер со предавател (далечински управувач) од секое место во рамки

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот..

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Посветен мени копчиња за навигација, директен канал пристап за дигитални ТВ Вашата цел адресата МОРА да

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Тенок дизајн, компактен џеб големина LED индикаторПодобрување на опсегБоја : ЦрнаМатеријал : пластика и м

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

MX3 MX3L позадинско осветлување Воздух Глувчето T3 Smart Далечински Управувач 2 Копчето локација на горниот ле

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Тоа може да научат повеќе од 12, 2262 или 1527 чипови на различни код на безжичниот далечински управувач3.)· Ед

Scroll