Новак
година корејски домашно Милениче коса глава Куче додатоци и шарени Милениче hairpin Куче чешлање 50pcs

година корејски домашно Милениче коса глава Куче додатоци и шарени Милениче hairpin Куче чешлање 50pcs

Достапност: Залиха
DEN 815.52


Трето, дали производот може да изберете стил или боја?
Секој од производите на компанијата се во боја и во стилот на опции, што одговара на бојата сте во потрага за модели фотографиран.
Четврто, колку долго може да биде фотографиран плаќање по испорака? Колку долго може да добиете на стоки?
Ние ќе притиснете на по успешно плаќање во рок од 12-24 часа на еден платниот налог со една пратка, време на испорака, бидејќи на растојанието, времето е различен, но, се сретна пазар за продажба сезона, времето за испорака ќе биде одложен, Кралот ве Молиме купувачите разбирање. Разликата во проценка на продавачот и купувачот не ќе им помогне, ние се надеваме да се задржи секое како "Juanxiu накит," пријателот, се надевам дека секој купувач може да биде тука имаме пријатно онлајн шопинг искуство. Како резултат на повеќе категории на производи, продажба на поголем секој ден, нема време за индивидуални производи исклучување на полица акции на состојбата предизвикана, ве молам, разберете, ние веднаш ќе преку телефон или Сакате да ве контактираме и да се справи со.
Ние исто така, го отфрли "лоши коментари поделба" да ја посетите, за употребата на "негативни повратни информации" се закануваат на нашите наплата подароци непоканети гости, ние ќе цврсто се спротивстави. ве Молиме да не даде разликата во проценка
Дали ќе се судрите со услугата или квалитет на производот проблеми, само нас контакт Сакате, ние сигурно ќе ја преземе иницијативата да се објективно помош ќе се реши никогаш не за да се избегне било каква одговорност.
Второ, дали стоката полиците на производи, како да се направи во случај на надвор од акциите?
Сите наши производи се одобрени од продажба на акции, може да се пука на страна за прикажување на производи се достапни од берза, ве молиме остатокот увери купување.

Параметрите на стоката

Големина:
S
Тип:
Мачки
Бренд Име:
CJHF
Материјал:
Други
Тип На Објект:
клипот

Подобро ви се допаѓа

ГОЛЕМИНА : 3.5*2.5 СМ Чиста рачно изработени Ако треба да ја одредите боја, можете да оставите порака на цел

[Име] : Чешел [Точка БР.] : 10 G0027 G [Материјал] : Пластични & најлон [Тежина] : 200g [Size] : 18*10см / 7*3.7 инченМека чеше

[Име] : Мачка Капење Торба [Точка БР.] : 13 G0073 G [Тежина] : 84g [Материјал] : Посебни Полиестер Ткаенини [Size] : 52*36cm

Спецификација : СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СИТЕ домашни МИЛЕНИЧИЊА ЉУБОВНИЦИ! Лесно да се чисти и disinfect Лесно да

Love u MKO (Mai Kou) Шангај Минг Hui е домашно милениче облека бренд.Главната милениче облека, накит, гнездо подло

Стоковните стилНа корејската верзија на Ruili правецСтоковните атрибутЧешелСтока кодC096Стоковните матер

Scroll