Новак
10pcs Силна Круг Кол 18mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

10pcs Силна Круг Кол 18mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1181.00
DEN 1297.44

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Големина : 18mm x 10 милиметри(1mm = 0. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.03937 инчи)
Пакет Содржина :
10pcs Силна Круг Кол 18mm x 10 милиметри N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
18mm x10mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Магнетот беше одбиен вертикално.1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр : 2146709Молеку

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2 Вертика

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Cerium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC2 AФормула : Ce(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 206996603ЕЗ Бр : 2086540Молекула

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр : 2339501Молеку

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

1pcs 2g Osmium монистра Os>=99.95%Osmium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти osmium метал се сто

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или email за нас.1 mm Матер

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

1 buc 99.9% Висока Чистота Vanadium Метал V 6.05 g Врежан Елемент Периодична Табела 10мм КоцкаГОЛЕМИНА : 10*10*10ммТЕЖИН

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Thulium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC12 AФормула : Тм(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 314041048ЕЗ Бр...

Scroll