Новак
62883 ISL62883HRTZ 62883HRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-40 Компјутерски Чип & IC

62883 ISL62883HRTZ 62883HRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-40 Компјутерски Чип & IC

Достапност: Залиха
DEN 332.00
DEN 349.44


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Параметрите на стоката

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
Број На Модел На:
ISL62883HRTZ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

RTL8211 B QFN64

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

Scroll