Новак
Compatiable УВ Сијалица Заменува Светлината-извори CC24T5VH

Compatiable УВ Сијалица Заменува Светлината-извори CC24T5VH

Достапност: Залиха
DEN 3360.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори CC24 T5 VH ув ламба е 23 w, 538 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.
10% САД цена со Висок Квалитет, OEM/ODM се Прифатени,Мали Цел Добредојдени.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Број На Модел На:
887410K
сертификација:
CE
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори G39 T5 L / СП ув ламба е 39 w, 843 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 18062 ув ламба е 41 w, 843 мм во должина номинална ефективни живот

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3095 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA357 T6 L ув ламба е 57 w, 357 мм во должина...

GBX36 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

GBX9 / UVC G23Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

18 W УВ ПРОТИВОБАКТЕРИЕН СВЕТИЛКА Риба Колега УВ Clarifier Светилки

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation LPPP0002 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина номинална ефективни жи

GBX18 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

843 MM, 4 PIN SINGLE ENDED , 39 W41 WПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ТРЕТМАН НА ВОДА КОЛЕКЦИИго заменува Аква Ултравиолетови УВ 40 В

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation UME1036 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина номинална ефективни жив

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозо

W : 28 W Должина : 843 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Изле

W : 130 W Должина : 1567 mm База : B2 База Опис : 2 Pin со 4 Крила (Б2) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : ХО Категори

W : 63 W Должина : 568 mm База : B7 База Опис : 2 Pin Медиум Двојно Заврши (B7) Qtz OD : 15 mm Жици : Загрејте Излез : ХО Катего

CF7 DSПРОТИВОБАКТЕРИЕННие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух сред

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA1000 T5 L ув ламба е 127 w, 1000 мм во должина...

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Две 4 и 8 strngs 4854V5600MAКористете два 4854 V напојување

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3015 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

W : 190 W Должина : 930 mm База : Б14 База Опис : 2 Pin Еден Заврши со 3 Крилја (Б14) Qtz OD : 19 мм Жици : Консултирајте се со

Моќност : 4 W Живот : 8000 часа Целосна должина : 150 MM (вклучувајќи светлина стапки), со Дијаметар : 1.6 СМ или па

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeGPH700 T5 L / 4 ув ламба е 33 w, 700 мм во должина номинална ефективни жи

G14 T5 L / 4 PGPH287 T5 L / 4 P ПРОТИВОБАКТЕРИЕН 14 НИСКА ОЗОНСКАТА14 W,загрејтеUVC зрачењеДолжина : 287mmДијаметар : 15mmСве

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори G30 T5 VH ув ламба е 32 w, 689 мм во должина номиналн

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine ЗЛАТОS ув ламба е 84 w, 852 мм во должина номинална ефективни жи

Scroll