Новак
Промет на големо со Хартија Накит Ознаки Картичка,200pcs/многу Елка Обичај Накит&Облека Етикета Ознаки Картички 5.5х5.5cm За Бесплатен Превозот

Промет на големо со Хартија Накит Ознаки Картичка,200pcs/многу Елка Обичај Накит&Облека Етикета Ознаки Картички 5.5х5.5cm За

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 479.52

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Екранот
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Информации За Производот
Пакет
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
HKPOST
Околу 20-40days
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Само треба на слики и примероци.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Црна, Кафеава
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.8g
Објектот Ширина:
5.5cm
Производ Карактеристики:
Накит Earring Пакување Картичка
Број На Модел На:
Накит Пакување Картичка 066
Големина:
5.5х5.5cm
боја:
Браун/Бело/Црна
Материјал:
Хартија
Користат за:
Накит / Коса Pin Пакување Картичка
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

5 / ЦенаЦена : 15 За превозот информации(1) Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 406Објектот МатеријалиПластичн

Мало Ѓердан Екранот Стојат Носителот Медиум Свитлива Pendant Easel Организатор Рек 3 Боја на Располагање 18*20cm

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 059Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаБе

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Точка бр : DBX543Име : Накит КутијаМатеријал : 900paper + сунѓерот внатреБоја : бела или црнаDBX54301 : 5.85.83.5 cm ; тежина

Превозот : Обработка на време : 27 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акц

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен в

Бесплатен Превозот Накит Тркалаат Торба Преносни Carring Случај Кожа Организатор Мулти Функционални Ѓерд

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 064Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаМа

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220mm W x 50mm D x 85mm H (ако сакате да обичај екранот стојат,

Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.нашето задоволство е нашата извршу

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница , ако имате било каков проблем, ве молиме контактир

НИ 5.24 / парче НАС 3.17 / парче НАС 7.89 / парче НАС 8.99 / парче НАС 1.39 / парче НАС 26.89 / парче НАС 41.98 / парче

Кул и модерен накит наодиСовршен за двете екранот и украсПремиум квалитет, delicated уметности и занаетиМат

Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек Испорака : 1 Ние ќе се с

На item(s) Обично 7 до 90 дена пристигнување време на Светот Надворешен Дијаметар Големина : 7 X8 X3cm Внатрешен

Scroll