Новак
100pcs/лот 2 size Розова зајакот Cookie пакување кеси 10x10cm јасно само лепило пластични кеси бесплатен превозот

100pcs/лот 2 size Розова зајакот Cookie пакување кеси 10x10cm јасно само лепило пластични кеси бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 102.00
DEN 110.40


Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. На Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Големина : 7x7+3cm 10x10+3cm
Материјали : OPP
Употреба : Бисквити, колачи, леб,подарок. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас. Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Превозот време :
САД 10-20 работни дена
ЕУ coutries и Азија countries15-25 работни дена
Руската земја и земјите во близина 25-55 работни дена
Јужна Америка земји 25-45 работни дена. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот? s цена (со исклучок на превозот и трошоците за). Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
Услови на Продажба :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон и ако се бара враќање на парите или замена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
Други земји : со 25-35 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)
.

Параметрите на стоката

Подарок Торба Големина:
7x7cm, 10x10
Повод:
роденден
Бренд Име:
shinysun
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

состојба : 100% нови и врвен квалитет Материјал : не ткиво ткаенина околу големина : види подолу слик

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо Ново Светло Зелена Drawstring Organza Торбичка Подарок Кес

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

100pcs Симпатична Kraft Хартија Перница Корист Подарок Кутија Свадба Партија КористМатеријал : ХартијаСосто

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо на Нова Сива Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вк

Напомена : 1 Ве молиме не го одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ако сакате брза испорака ! 2 Ве молиме овозможи 13

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо Organza Торба 20x30cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 22.5×4×3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одд

Спецификација 9*7*2.5 cm Свадба корист перница кутија за подарок,црвена божиќ занает перница кутија тргови

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs / многу Drawable Беж Големи Organza Кеси 20x30cm Корист С

Материјал : ЈутаГолемина : Прибл.15 x 35cm / 6x13.8inchБоја : Беж, Кафеава, ЦрвенаКапацитет : 750ml ВиноГроздобер burlap

прозорецот кутија име 8*5.5*2.0 cm 50 PCS Јасно Пластика Пакет Кутии Божиќ Подарок Пакување пвц Кутија бонбони

Материјал : Burlap ЈутаГолемина : Прибл 15 x 35cm(6"X13.8inch) грешка во 0.51cm .Боја : Јута,Кафеава,Црвена и повеќеСоодве

50 компјутери / многу Креативни Подароци Кутија Бебе Туш Корист Триаголен Пирамида Свадба Фаворизира Бо

Scroll