Новак
Моден Шарм микс-боја бојата 9x13mm стакло изолација додатоци монистра teardrop waterdrop топла продажба накит наоди 15inch B1085

Моден Шарм микс-боја бојата 9x13mm стакло изолација додатоци монистра teardrop waterdrop топла продажба накит наоди 15inch B1085

Достапност: Залиха
DEN 142.00
DEN 157.92

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Шарм боја стаклени монистра 9x13mm teardrop waterdrop микс-боја топла продажба накит одлуки 15" B1085
УСД $ 7.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
about 40g
Број На Модел На:
B1085
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
waterdrop
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Обликот:
waterdrop
Објектот Дијаметар:
9x13mm

Подобро ви се допаѓа

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена по

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

Scroll