Новак
10pcs/многу Нови DP74HC245 74HC245PW TSSOP-20 Octal автобус transceiver; 3-држава

10pcs/многу Нови DP74HC245 74HC245PW TSSOP-20 Octal автобус transceiver; 3-држава

Достапност: Залиха
DEN 91.00
DEN 96.00

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO / FPO)
2.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметрите на стоката

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
74HC245PW
Пакет:
СОП
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Supplies1:
esp8266
Електронски Компоненти & Supplies2:
dht22
Електронски Компоненти & Supplies4:
esp32
Електронски Компоненти & Supplies5:
amplifie

Подобро ви се допаѓа

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако не сте добиле вашат

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

RTL8151 EH QFN48

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Нарачки обр

RTL8211 B QFN64

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Scroll