Новак
(2 парчиња/многу) ESM0601 HSOP36

(2 парчиња/многу) ESM0601 HSOP36

Достапност: Залиха
DEN 226.00
DEN 240.00


* Бренд-нови Articolo дојде l'immagine
* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola
* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла massima qualità possibile.
* Trasporti ле merci пи nostri clienti во tutto il mondo един Velocità E Precisione
* Al fine di garantire че си riceve ordine esente da imposte sull'importazione, ла dichiareremo дојде он' Regalo 'Един он Valore più basso . Questo prezzo più basso не riflette ил prezzo totale voi pagato о ил mercato Valore del prodotto e не può applicarsi пи paesi един differenti regole ди tariffa.
* Spediremo gli articoli ил più presto possibile dopo че riceviamo ил pagamento.
* Pagamento ди sicurezza ди aliexpress не libererà ил pagamento ал ностро cliente fino a dopo ricevete l' ordine, Così јас pls не ти preoccupare perderai јас tuoi soldi!
* Se si одлучи ди acquistare, pls pagare ил vostro ordine attuale, Quindi possiamo preparare e spedire јас vostri articoli во fretta, grazie!
* Ние contano sulla nostre reputazione e soddisfazione del cliente по riuscire, ле vostre risposte sono estremamente importanti Noi, pls lasciano ле buone risposte noi se ottenete soddisfatto един nostri beni e servizi.
* Vi preghiamo ди contattarci prima ди lasciare qualsiasi risposte негативни о aprire una controversia дин Ил sito. siamo più че felici ди rispondere на tutte le domande че avete.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
HSOP
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Електронски Компоненти & Материјали 2:

Подобро ви се допаѓа

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Заедничката Напон Податоци Тест Зголеми Ефикасноста : 5.0 V за 12 V / 1А ефикасност 86.3% 7.4 V за 12 V / 1А ефикаснос

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

RTL8211 B QFN64

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

RTS5160 QFP48

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

1 PCS / МНОГУ 5 V 8Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

DHL, Fed Ex, ТНТ, UPSот, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ние можеме да брод на сите производи во св

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

Scroll