Новак
16*20 1000pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

16*20 1000pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

Достапност: Залиха
DEN 29462.00
DEN 31680.00


Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Параметрите на стоката

Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
Број На Модел На:
16x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации

Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се напра

Големина : За 10x10cm+3cmДизајн : Како на сликата , СамолепилоБоја : како на сликатаКоличина : 100pcs / многусамо з

Материјал : ЈутаГолемина : Прибл.15 x 35cm / 6x13.8inchБоја : Беж, Кафеава, ЦрвенаКапацитет : 750ml ВиноГроздобер burlap

Превозот : 1.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам.Сите предмети треба да се испраќа

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

Повратни информации : Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти п

Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци ПОВРАТНИ информации : 1.Од безбедносни причини, Ние

Спецификација 9*7*2.5 cm Свадба корист перница кутија за подарок,црвена божиќ занает перница кутија тргови

Димензија : 20*10+6cm, 7.87"x3.93"+2.36" Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоко

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо Ново Светло Зелена Drawstring Organza Торбичка Подарок Кес

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs / многу Drawable Беж Големи Organza Кеси 20x30cm Корист С

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Scroll