Новак
трговија на големо ѓердан накит сетови за жените аниме Кварцен камен камења Жените Подарок Црвено циркон ГЕМ Earring Хривнија Ѓердан Прстен

трговија на големо ѓердан накит сетови за жените аниме Кварцен камен камења Жените Подарок Црвено циркон ГЕМ Earring Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 1378.00
DEN 1968.00


Добредојдени Сте да Купите Види Среќа понудата
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
превозот
Купување 1-4 објект бесплатен превозот на Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
Купување 7 точка ЕМС за Постигнување на 7-14 дена,
Купување 15 објект DHL за Постигнување на 4-8 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Повратни Информации И Услуга
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите објекти,
Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова,
ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
трговија на големо ѓердан накит сетови за жените аниме
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
златен накит
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Злато Позлатен
Висок квалитет на Накит за Подарок не кутија:
Сребро Способност избор Dissimilarity боја

Подобро ви се допаѓа

ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти ве молиме

>> Ако ви се допаѓа Platinum Позлатен боја, ве молиме : pendant ѓердан златни обетки pendientes boucle d'oreille brincos де ouro aretes a

Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на

Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот.

Electroplating дебелина2 Ви благодариме!Основни Информации : Симпатична Кристал Етиопската Накит сетови Pendant Ѓ

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

Опис на производот : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓер

Материјал : Zinca легури,Високоqualitied Кристал,24 K Вистински Злато Експрес : DHL,UPSот,FEDEX,EMS, Можете да изберете в

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен,кристално Големина : како на сликата по

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !(Професионал

евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна пр

СТАВКА ДЕТАЛИ : 4 Боја на Цвет Нови Пристигнување Жолта и Бела и Црна и Златна Топка Круг Едноставен Стил

Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката еААА...

1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата 2 Објектот ќе биде пре

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Scroll