Новак
10yards 1(25мм) симпатична мачка лента grosgrain лента DIY рачно изработени занаетчиски материјали свадба подарок заврши bownknot 10Yc659

10yards 1(25мм) симпатична мачка лента grosgrain лента DIY рачно изработени занаетчиски материјали свадба подарок заврши bownknot

Достапност: Залиха
DEN 123.84

recommendstart recommendend Препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
25mm
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Шема:
Животните
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 11 / 2"(38mm) grosgrain лентаМатеријал : полие

Ви благодариме.Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори...

Ви благодариме.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.

Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори Ако има нешто погр

и повеќето земји.Контакт со нас на : Ве молиме слободно да ни email со било какви прашања.Плаќање : Ние поддр

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Превозот Метод I

Превозот Метод Јас : Превозот Време : Таа ги зема околу 819 работни дена за САД и повеќето земји и 2035 бизнис

Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Употреба : се на

Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите про

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени обје

БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ) Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за би

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм) grosgrain лентаМатеријал : полиес

Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.Превозот Метод II :

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Повратни информации : Ако сте зад

Превозот време : EMS трае околу 78 работни дена за САД.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 15yards / многу Н

Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите про

Ви благодариме.Испорака : Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по плаќање пристигнува...

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм) grosgrain лентаМатеријал : полиес

Scroll