Новак
Бесплатен превозот на 1PC легиран челик направени ОН 1-3/4-10 Американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Производител

Бесплатен превозот на 1PC легиран челик направени ОН 1-3/4-10 Американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема

Достапност: Залиха
DEN 2207.52

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НЕГО - ОН 1-3/4-10
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
ОН УМРЕ
Спецификации:
ОН 1-3/4-10
Материјал:
Легиран челик
КОЛИЧИНА:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Слични Производи : Производи ПокажеРаботни Покаже : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете прев

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

Опис : 1pc ХСС М12 X 1mm Plug Лево Допрете и 1pc М12 X 1mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1mm на

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Откако ќе се даде на објекти на логистичка

Бренд нови метрички големина умре 1mm x 0.25 mmНа надворешен дијаметар е 12mm

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Превозот цена не вклучува никакви

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајниПримена : погоден за обработка на железо, челик, б

Бренд нови метрички десната рака умре тема 26mm x 1.0 mm.На надворешен дијаметар е 55мм Умре справи со, исто та

Бренд нови метрички левата рака тема умре 11mm x 1mm На надворешен дијаметар е 30мм Умре справи со, исто така

Карактеристики : Тоблик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба...

Опис : 1pcs ХСС Десната Рака Умре 1"24 UN Умира Провира 124 UN

За Метрички Чешми стандардни параметри како следново : M3.00Ако треба Нестандардни ве молиме контактирај

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Висока

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа е невозможно да се

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Пов

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Опис : 1pc ХСС M11 X 1.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M11 X 1.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина :

5 заби Применливи работа материјал : не ' рѓосувачки челик, јаглероден челик, од легиран челик, алатка чел

Опис : 1pcs Метрички Десната Рака Допрете го M14 X1.0mm Чешми Провира Алатки 14mm X1mm теренот

Новиот ABS пластика shuck е цврст и издржлив Снимката е направена од долг живот антинарушување јаглероден ч

Опис : 1 Висок Квалитет и Сосема нов.2 Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиум

Метрички Умре Левата Рака М16 M18 M20 M22 3 2.5 2 1.25 1 Теренот

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Ако објектите се оштетени или загубени ког

Опис : 1pcs ХСС Десната Рака Умре 1"20 UNEF Умира Провира 120 UNEF

Scroll