Новак
Кристално стакло abacus фацетирани круг школка симулирани бисер монистра специјален дизајн erarings 5rows ѓердан накит поставите B984

Кристално стакло abacus фацетирани круг школка симулирани бисер монистра специјален дизајн erarings 5rows ѓердан накит поставите

Достапност: Залиха
DEN 839.00
DEN 1197.60

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодарам многу !
Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B984
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Австрискиот Кристали Rhinestones Цвет И Лист Од Легиран Свадба Накит Поставите Булчински Ѓердан Earring Постави

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

JEXXI трговија на Големо Жени / Девојка Накит Поставува Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 925 Фунта Сребрен Ѓ

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во

Во вашата услуга!Објект : 925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки / Pendant / Ѓердан / Прст

добредојдовте на нашата продавницаОдличен квалитет голема услугаКупи Повеќе Спаси ПовеќеНајнови Вест

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

100% Сосема НовСтил : Мода Накит СетовиМатеријал : Животната средина цинк легура, Бело Злато во Боја, Stellux А

Постојат различни превозот методи да се избере1.Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм Тежината на с

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка

Scroll