Новак
Бела 10Pcs 3528 1210 6 Smd 6Led Автомобил Led 31mm 36mm 39mm 41mm C5w Festoon Купола Светлина Авто DC 12V Читање Светилки Купола Светла

Бела 10Pcs 3528 1210 6 Smd 6Led Автомобил Led 31mm 36mm 39mm 41mm C5w Festoon Купола Светлина Авто DC 12V Читање Светилки Купола

Достапност: Залиха
DEN 148.00
DEN 166.56

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress. За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да стигне до вас.Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство. Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www. Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне? 1. Напон : DC 12 V само Работен век : 10000-50000 Часа Светло извор : 3528/1210 SMD Секој купола светлина има 6 компјутери 3528 SMD боја : 6000-6500 K Должина avaliable : 31 MM, 36 MM, 39 MM 6 SMD 1210 3528 ( ве молиме забелешка ако ви треба други големина, инаку ќе ја испрати 31mm, благодарение) 40mm-44mm : 211, 211-2, 212, 212-2, 214-2, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE440 36mm-39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425 31mm-35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175 (ве молиме да не информирате на должината на светилки) (Ако купувачот не ја избере големината, стандардно испрати 31 MM) Боја : Бела Пакет Вклучуваат : 10pcs Бела 3528 1210 6smd Led Q&А, Како да се најде Hviero продавница? 1. Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!
. Ве молиме да обрнете за вашата нарачка Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа), Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш. Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата услуга ве молиме да дадете 5 ѕвезда. Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "". Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница.Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела 31MM, Бела 36MM, Бела 39MM, Бела 41MM
Lumens:
2800lm
Име На Модел:
3528 6SMD C5W Festoon Купола Автомобил Led
Тип На Објект:
Царинење Светла
Објектот Тежина:
7g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
HVIERO
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Напон:
12V
Wattage:
1W
боја:
Бела
Wattage:
1w
Напон:
12v
Автомобил Производител:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Тип Socket:
Двоен Врв
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Подобро ви се допаѓа

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

2 парчиња 12 V 1156 BA15 S P21 W 3528 SMD 44 LED CanbГрешка Авто Автомобил Опашка се Претвори Сигнал Кочница Светлина Обра

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Ако не сте задоволни со купувањето на било к

Тоа ќе одговара на модели и години во делови компатибилност листа Ние ќе се обидеме потрудиме да го реша

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Производ Функција1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да сти

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

Сосема нов и висок квалитет на Супер Светло 5 SMD 5050 LED Чип Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг жив

100% сосема нов и висок квалитет LED Стил : T10Висок луминозноста.Долготрајни работни животи, 30,00050,000 часот.Ни

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

Карактеристики : Материјал : Транспарентна Силикони Сијалица тип : 1157 BAY15 D LED Type : КОЧАН LED Кол : 8 Компјутер

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Опис 1.100% сосема нов и висок квалитет на T10 КОЧАН оптоварување светлина 2.Ниска потрошувачка на енергија,

Автомобил Rearview Пак Сигнал Огледала светла Led Светилка за МерцедесБенц Fitment : За Мерцедес Бенц C КЛАСА W205 2

61 kg Стандардна Пратка : Кина Пост / e Packet ( Цел цена HK Пост / e Packet ( Цел цена >=20 USD).6200pcs 39mm 12 V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Т

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки.Околу 1235 Работни ден

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

Опис На ПроизводотВе молиме кажете ни која lengh ќе побарате !!!!Автомобил led festoon светлина, c5w 5050 SDM 9 SMDСветил

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 001СпецификацијаG18 BA15 S / BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен420 LMТемпература На Боја2700 K

Scroll