Новак
U7 Луксузни Кубни Циркони Накит Во Собата За Жените Свадба Додатоци И Шарени Ѕвезда Хривнија Обетки Ѓердан Се Поставува За Невести S768

U7 Луксузни Кубни Циркони Накит Во Собата За Жените Свадба Додатоци И Шарени Ѕвезда Хривнија Обетки Ѓердан Се Поставува За Невести

Достапност: Залиха
DEN 815.00
DEN 1630.08


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан, 1 пар обетки, 1 хривнија
Бренд Име:
U7
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S768
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

ние сме многу среќни да ви помогнат.Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.Мо

Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Бренд : MecreshПредмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан ПоставуваМатеријал : Цинк

Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен,кристално Големина : како на сликата по

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

Electroplating дебелина2 Ви благодариме!Основни Информации : Симпатична Кристал Етиопската Накит сетови Pendant Ѓ

Материјал : Zinca легури,Високоqualitied Кристал,24 K Вистински Злато Експрес : DHL,UPSот,FEDEX,EMS, Можете да изберете в

СТАВКА ДЕТАЛИ : 4 Боја на Цвет Нови Пристигнување Жолта и Бела и Црна и Златна Топка Круг Едноставен Стил

Scroll