Новак
Пригушување Тело за Jeep Compass Патриот Dodge Avenger Калибар Патување Chrysler 200 4891735,4891735 АА,4891735AC,04891735AC

Пригушување Тело за Jeep Compass Патриот Dodge Avenger Калибар Патување Chrysler 200 4891735,4891735 АА,4891735AC,04891735AC

Достапност: Залиха
DEN 2496.00

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани. Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена.
Ова е Сосема Нов Гас Тело за Џип Chrysler & Dodge Директна замена на дел за Гас Телото 100% Одговара Загарантирана. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн. Ако не е сигурен, ве молиме контактирајте со нас со ВИН код за проверка на компатибилност. Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата. ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : КУПУВАЧИ ОД АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ МОРА ДА НИ ОСТАВИ ЕДЕН ОД СЛЕДНИТЕ БРОЕВИ : ЛИЧНА КАРТА БРОЈ, ДДВ БРОЈ, CNPJ БРОЈ ИЛИ CPF БРОЈ ОД ПОРАКАТА.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација.
!!!Љубезно Потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил и автомобил параметри се наведени во compatibilty табелата., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers.
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ СНОСИ НИВ. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО НЕ ВКЛУЧУВА ЦАРИНСКИТЕ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИ ДАНОЦИ, УВОЗНИТЕ ТРОШОЦИ И ДРУГИ РАЗНО ТАКСИ . Тоа, исто така, може да се e Packet повремено. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно.

Параметрите на стоката

Објектот Ширина:
16cm
Зафатнина:
4884551AA 4884551AB 4884551AC EBY-100449 За THRB-JEEP001,THRBJEEP
Година:
04891735AC,4891735AC,4891735 4891735AB,4891735AA,
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
За chrysler 200 dodge калибар avenger патување jeep compass патриот
Бренд Име:
NSGMXT
Име На Модел:
4891735, 4891735AA, 4891735AC 04891735AC
Специјални Функции:
4884551AA 4884551AB 4884551AC
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
11cm
Тип На Објект:
пригушување тело

Подобро ви се допаѓа

Опис : го Претвора автомобил стерео звучник излези да РКА излези.Овозможува додавање на засилувачи за п

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис Повратни информацииКлиентите се задово

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефе

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел Ние гаранти

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотМесец : 8~10 месец близнациТежина : 3700 / парОпис :

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

тоа нема отстапување од 15 cm.Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне о

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

8 cm, јаже прилагодливи да 60смАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испр

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

Стегачот може да ги поддржи мобилни телефони ширина до 83mmКога клипот ќе биде инсталиран добро.3 : Ако сто

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Scroll