Новак
1 Пар СТП Кожа Половина Mitts Mitten ММА Muay Тајландски Обука Удирање Спаринг Боксерски Ракавици Црна, Црвена

1 Пар СТП Кожа Половина Mitts Mitten ММА Muay Тајландски Обука Удирање Спаринг Боксерски Ракавици Црна, Црвена

Достапност: Залиха
DEN 294.00
DEN 451.68


1 Пар СТП Кожа Половина Mitts Mitten ММА Muay Тајландски Обука Удирање Спаринг Боксерски Ракавици Златен/Бела/Црвена
Карактеристики :
Половина mitts и шупливи дланка дизајн, добра пропустливост на воздух, спречува потењето.
Продолжен зглоб бенд со fastener лента за максимална заштита.
Направен од висок квалитет на СТП кожа со згусне пена, флексибилни и погоден за носене.
Совршен за ММА, Muay Тајландски и бокс тренинг.
Спецификации :
Група : Возрасни
Тип : Боксерски ракавици
Боја : Бела
Материјал : СТП кожа & пена
Големина : Прибл. 22 * 12cm / 8.7 * 4.7 во
Вкупната тежина : Околу. 108g / 3.8 оз
Пакет Листата :
2 * Боксерски Ракавици

Параметрите на стоката

боја:
Црвена, Црна
is_customized:
Yes
Материјал:
СТП кожа & пена
Тежина:
226g (48-67 kg)
Број На Модел На:
боксерски ракавици
Бренд Име:
Givengey
Применливи Луѓе:
Машки
Тежина:
108g

Подобро ви се допаѓа

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испр

Ве молиме repack објектот внимателно.5 cm x 48cmhigh Capacity стоки : за 1000ccПакување : обични картонска кутијаInternational S

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

2 парчиња Бренд Унисекс врвот на Арм Warmers УВ Заштита Отворено Рака Ракави, Кошарка, Голф, Спортови на Арм

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Опис : го Претвора автомобил стерео звучник излези да РКА излези.Овозможува додавање на засилувачи за п

силиконски стомак 810 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 ме

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

Резервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираПозиција : ЗаднитеМатеријал : Синтетички кожа+PP пластични+п

тоа нема отстапување од 15 cm.Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне о

Моден популарен домот фер девојка со ms кристал пеперутка фаќање клип коса клипПроизвод големина е окол

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел...

Scroll