Новак
40pcs/многу не ' рѓосувачки челик шарени мешани усна помине род универзална Носот & Усна Прстен,Пирсинг на Тело earring tragus прстен Тело Накит

40pcs/многу не ' рѓосувачки челик шарени мешани усна помине род универзална Носот & Усна Прстен,Пирсинг на Тело earring tragus

Достапност: Залиха
DEN 272.00
DEN 335.52

Материјал : акрил од нерѓосувачки челик, Големина : 1.2 * 10* 3 * 3 Боја : боја мешавина, боја случаен Пакување : вентил торба Пакетот вклучува : 40 КОМПЈУТЕРИ

Параметрите на стоката

Метална боја:
40pcs скок, 40pcs топката, 20 скок 20 топка
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ZLDYOU
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
hd
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs

Подобро ви се допаѓа

П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?A : Нема Проблем Може да се пресмета превозот цена со внесување н

Ако имате било какви прашања ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА COTNACT НАС можете да изберете боја или да се меша б

Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена.Купувачи се плати за враќање поштарина.Благодарам и п

акрилик логото Лажни Уво Plug ЉУБОВ Мустаќи spider око супермен дизајн Уво Студ тело накит пирсингголемина :

7pcs / set, една боја за едно парче.>>за превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Dersign : Накит со Отворен Plier Алатка *Ма

Бесплатен Превозот УВ ЛОГОТО Лажни Уво Приклучокот,а УВ Тело Накит Лажни Уво Проширувач Со ЛОГОТО Barbell Ea

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде ка

големини : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm6 големини, 6 компјутери секоја големина, вкупно 36 компјутери / многу>>за враќ

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип

испорака време : 715days13.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.це

0394 инчен 1 инч = 25.ОписИме : 2017 новодојдени 1pcs 316 L Хируршки Челик Опал папокот Прстен сон catcher папокот пирс

Ви благодариме!Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни инфо

Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL / EMS / ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за

П : Што добив е различна од сликата, што се случи?A : слика покаже само некои од нашите примероци, и нашата

Еден Пар на Стакло Двојно Разгореа бела Медуза Уво Приклучоци Шарени Brigh Океанот Тело Проширувач 8мм16mm Т

Опис*Бренд : БЛАТО*Материјал : акрилик*Бруто Тежина : 92g*Големина : choosable*Боја : Choosable*Пакување : opp кеси*Мног

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! НОВ СТИЛ BY407 СРЕБРО ПОЗЛАТЕН СИНЏИРИ ОБЛЕКА ПОДОЛГО СИНЏИРИ ТЕЛО НАКИТ 3 БОИПлаќањеA

Информација За Производот : Стил : Усна СтудМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : СребренаГолемина н

цена : фабрика цена6.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врат

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dreamlee *Нема Штета на Човечкото Тело *Стил : CZ Лустерот Брадавица Прстен *Г

Опис*Бренд : Showlove*Состојба : 100% Сосема Нов*Материјал : Високо Квалитетен УВ Акрилик316l хируршки челик,импл

Scroll