Новак
Циркони Кристално Зголеми Цвет Pendant Ѓердан од Злато Боја на Синџирот Луксузни Свети Валентин Подароци Жените P1156

Циркони Кристално Зголеми Цвет Pendant Ѓердан од Злато Боја на Синџирот Луксузни Свети Валентин Подароци Жените P1156

Достапност: Залиха
DEN 286.00
DEN 570.72

Ви благодариме!
. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Добредојдовте на провери и нарачки.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики : Циркони Кристално Зголеми Цвет Pendant Ѓердан Platinum/18 K Злато Позлатен Синџирот Луксузни Свети Валентин Подароци Жените P1156 Денот на Вљубените Подароци Срцето Ѓердан Стил : мода накит pendant ѓердан Материјал : еколошки бакар, ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Starlord
Број На Модел На:
P1156
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
27MM
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Синџир должина:
50cm+5cm/прилагодлив
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

Име : Тиркизна Ѓердан ЃерданМатеријал : ТиркизнаДолжина : 45 CM + 7 СМ проширувањеТежина : Околу 15g по парчеП

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на ва

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

20pc / многу Moana Ѓердан Смола накит Сина pendant Девојки Женска Ѓердани Pendant накит Ткаење Метод Враќање на Анти

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

1 gПодарок За : Пријател,Љубовник,Мајка,ПријателкаСите наши производи се во продажба на големо цена,пове

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе

Scroll