Новак
Бесплатен Превозот Shibazi 5Cr15Mov Нерѓосувачки Челик Домаќинство Готвач Сечење Брзо се Исецка на Коските Нож Кујна Двојна намена Ножеви

Бесплатен Превозот Shibazi 5Cr15Mov Нерѓосувачки Челик Домаќинство Готвач Сечење Брзо се Исецка на Коските Нож Кујна Двојна намена

Достапност: Залиха
DEN 1646.00
DEN 3048.00

Детали за производот

Параметрите на стоката

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Нож Тип:
Готвач Ножеви
Број На Модел На:
S2703-A
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Нерѓосувачки Челик Се Исецка На Коските Нож
Сечилото Материјал:
Мартензитни 5Cr15Mov Челик
Се Справи Со Naterial:
Нерѓосувачки Челик & ABS
Нож Должина:
305 mm
Должина На Ножот:
178 мм
Сечилото Ширина:
89 mm
сечилото дебелина:
2.7 mm
Предност:
Остри,antirust,трајни
Тежина:
0.46 KG
Пакување:
Во Шарени Кутија

Подобро ви се допаѓа

Добрата ВестЗа поздравување", Глобалната Шопинг Фестивал11.11 продажба" , нашата продавница Започне специ

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Опис : XINZUO 10 инчи Дамаск готвач ножКатегорија : Ју серијаМатеријал : 73 слоеви Јапонски Дамаск челик & 10 Cr15

Овие трошоци се на купувачот одговорност.*Ве молиме да се чувствуваат безбедно дека јас заврши на пакет

180 MM Бренд : LDZ Тип : Мултифункционален Јапонски Кујнски Ножеви Сечилото Материјал : 7 Cr15 MOV Рачка Материја

детали за производотИме : Кујна Исецка и Намалување на Двојна намена НожСечилото Материјал : 4 Cr13 Нерѓос

ОБРАБОТКА : Ние ќе процес наредби истиот ден уплата, и ние прифаќаме многу плаќање видови, како Alipay, Виза,

Материјал : не ' рѓосувачки челик со Висок квалитет, од нерѓосувачки челик сечилото го прави остар и издр

2 mmНето Тежина : 150gВнимание : 1.Спецификации : Материјал : ABS & Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 19 Бараме дека ќе

Име на производ : YARENH 8" VG10 дамаск челик професионален готвач ножеви Сечилото Материјал : Јапонски VG10 core Д

4116 Нерѓосувачки челик од Германија Thyssen Krupp Група, до висок стандард на Германија Din17400.Еден од нашите нож

Опис : 5 инчи Дамаск Комунални нож.Материјал : 67 слоеви Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V челик јадро.Се справи со : G10

Детали За Производот : Име : Нерѓосувачки Нерѓосувачки Професионални Месар НожСечилото Материјал : Спец

Име : Мултифункционална магнетна кујна ножици Боја : црна, зелена жолта, зелена сива, темноцрвена, црвена

Опис : 7 инчи Damascusm Јапонски готвач нож(santoku нож).Материјал : Јапонски 73 слоеви Дамаск челик & челик VG10 јадр

Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕ

Scroll