Новак
2017 Нови 8мм Сиво Сребрена Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch трговија на Големо

2017 Нови 8мм Сиво Сребрена Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 336.96

Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.08
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
a588
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Благодарам многу.Повратни инф

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Опис : 1.На монистра, големината е кол за 16mm,дебелина за 10мм,,дупка големина на 1.0 mm2.Цената е за 5 парче од м

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ние прифаќаме Зачувам , кредитна картичка ,ТТ и така натамуНие ќе брод од цел во 13 дена по расчисти испла

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

метал : портокал црвени коралниоблик : оризбоја : црвен портокалголемина : 3*6mmдолжина 14inchќе го купите пов

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Природата камен форма Turquiose,Меш

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

Scroll