Новак
10Pcs Нови Лажица Пердув Куки Isca Вештачки Wobbler Метал Фабрика Мамки за Риболов Мами 6.8 CM 7.4 G

10Pcs Нови Лажица Пердув Куки Isca Вештачки Wobbler Метал Фабрика Мамки за Риболов Мами 6.8 CM 7.4 G

Достапност: Залиха
DEN 302.40

Сите слики се направени во вид. Тежина : 7.4 G
Должина : 6.8 CM
Материјал : Метал
Квалитет : 10 Pcs
Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Пакување : Едноставен Opp Вреќа Пакет
Пливање Длабочина : 0.3-0.9 M

Параметрите на стоката

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP053
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
6.8CM
Тежина:
7.4G
Тип:
метална лажица
кука:
6#висока јаглероден челик Treble кука
длабочина:
0.3-0.9 m
Количина:
10pcs

Подобро ви се допаѓа

Количина : 10pcs (со 20pcs очи,бојата на случаен избор)Должина : 4 1 / 2 ИнчТежина : 1 / 3 ОЗБоја : како на сликата​

Опис на производот број на Модел : VI023 Големина : 7.5 cm 10g Материјал : Метал Боја : 5 Бои како Квалитет на слик

Опис на производот број на Модел : SB004 Големина : 20.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика :

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Најдобар попер со 3 кукитериболов производи кина artigos де pesca swimbait crankbait 12.6 cm 16.3 g 4 Color попер Fising Мамка за По

Опис на производот Големина : SP029 4.3 cm 6g Материјал : Метал Боја : 10 Бои како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу К

Функција : Lenght : 60 MMТежина : 10 GПакет Листата : 10 КОМПЈУТЕРИ молив мамиОваа Мамка е горд да го објави introdution

2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидет

60pcs природни ringneck pheasant седло tippets &тело пердуви избрани диви pheasant tippet избрани пердув летаат врзување мат

Goture 175pcs Мамка за Полнење Minnow / Попер / Crankbait / Молив / VIB / Фабрика Метална Лажица Мека Намамат Риболов Намам

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

2016 Висок Квалитет на Слатководни Јапонија Инсекти Риболов Намамат Крап Мамка Wobbler 3 D очи и луз Pesca Crankbait Le

Нови 7cm 9g 5 бои Попер Wobblers Тешко Мамка Пластични Мини Намамат Риболов Намамат pesca esche artificiali по calamariпоперБ

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика :

Класичен Флексибилни Мека Мами 105mm 5pcs / многу Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Ри

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP028 7.1 g Мате

Висок Квалитет на Риболов Lure140mm 29g Молив Мамка Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Справи

Спецификација на Trulinoya УбодниБренд : TrulinoyaТип : УбодниТежина : 20g, 30g, 45g ,60gБоја : Сина, Розова, ПортокаловаП

7 г пакување : 5pcs за една многу боја : 6 бои На бои кои се испраќаат по случаен избор, ако не ви остави порак

Сите слики се направени во вид Тежина : 10 GДолжина : 7.5 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 4#Висока Јагле

Класичен Флексибилни Мека Мами 105mm 5pcs / многу Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Ри

Нимфата Пастрмка Муви Летаат риболов Кука Летаат Риболов Мамка за Слободни да испратите кутија3.87 / тор

Карактеристики : Minnow риболов намами со живописни 3 D очи.Создава lifelike пливање акции да ги провоцира преда

Тежина : 5g Должина : 84mm Количина : 4pcs / торба за Употреба : Бас риболов / морето Риболов / Намамат риболов

Scroll