Новак
Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода одговара на одлуки ѓердан накит B1154

Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода одговара на одлуки ѓердан накит B1154

Достапност: Залиха
DEN 152.00
DEN 216.96

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода одговара ѓердан накит одлуки B1154
УСД $ 2.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Должина:
2.4cm
Број На Модел На:
B1154
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Стакло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

Производ ID : 8893Име На Производ : Мушка КапиМатеријал : ЖелезоБоја : Пиштол црн МеталГолемина : 6 MMКоличина

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни.0393 инчен 1 инч=25.4 mmСостојба : Нови,неискористениотСлика

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни

, Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.6) Ние не сме одговорни за должност

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји Кога ќе пр

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични.Ние специјализирана трговија на голе

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

0393 инчен 1 инч=25 Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ни

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични...

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : рампа е 15mm во дијаметарОбјектот тежина : 1

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !Ви Благодариме! & Најдобри Желби.68 / многупарчиња / многу100 PCS 12mm Бака

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Scroll