Новак
Сопствени 3D фото позадина модерна лажен windows дрво пејзаж позадина mural спалната соба ресторан, лоби позадина de papel parede

Сопствени 3D фото позадина модерна лажен windows дрво пејзаж позадина mural спалната соба ресторан, лоби позадина de papel parede

Достапност: Залиха
DEN 495.00
DEN 707.04


За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да
оставете информации за нас, ако би сакал да ги Пратите пратката Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. EXW,ФОБ,CIF,ДДП се достапни .Ако ви треба wholesales ,ве Молиме
контакт со нас преку Мобилен телефон : 008615981953609. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Точка Законик СОПСТВЕНА ПОЗАДИНА / 3 D СОПСТВЕНА ПОЗАДИНА MURAL Објект Големина Обичај . За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повнимателно
кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот.Кога ќе го поставите цел ,ве Молиме
пресмета колку квадратни метри ви треба . Авто-adhensive
филм (треба да додадете 5$ за 1sq метар), Бренд FATMAN,ОЕМ,ODM се Користи за Хотел,Ресторан,Пица Продавница ,Кафе Бар,Облека & продавница продавница ,да се Видиме во Продавница
4 S Продавница ,КТВ,Свадба/роденден ,Игри соба, Фитнес Сала ,Центар,Publicsector
(Образование,Здравство,Governmentes реклами),Домашна декорација (во ЖИВО Позадина ,
Спална соба ,Детска соба ,Студија соба ,Кујна ,Бања и сл) Цена терминот Онлајн цената може да биде поставена цел директно.

Параметрите на стоката

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
chs-T37
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
FATMAN

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Матери

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само...

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печат

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Должина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голе

ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина...

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.Ако имате било

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Scroll