Новак
5d diy дијамант сликарство везови бисери дијамант шема рака слика на strass поставува домување diamant Лоби позадина цвет

5d diy дијамант сликарство везови бисери дијамант шема рака слика на strass поставува домување diamant Лоби позадина цвет

Достапност: Залиха
DEN 709.00
DEN 1391.52

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка За Пакет : 30x40cm пакет со кутија Пакет Вклучуваат : Пакување кутија/торба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба. FEEDBCK
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Големина:
20x20cmx3pcs, 30x30cmx3pcs, 40x40cmx3pcs, 50x50cmx3pcs
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Круг
Број на Бои:
1-30
Рамка:
No

Подобро ви се допаѓа

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3 Ви благодариме за вашето разбирање...

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Пакување : Сите производи боја кутија за па

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо...

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

Цртан филм Слики Мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Вежба Смола Плоштадот Животинско Носи Дома Дек

(Поголема големина, подобар резултат Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика

Дијамант paiting се полуготови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи

Спецификација на производот во производот прирачник специјализирана во производство на голем број на

Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат На богати бои и живопис

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе Нор

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Цртан филм го Носи Везови Дијамант Целосна Мозаик Смола 5 D DIY Дијамант Маслото 3 D крстот бод колекции на

Доволно смола дијаманти.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачк

H274 Планински Куќи,diy дијамант вез,кристал сликарство,5d,дијамант сликарство селоДраги пријатели, Ние см

Иако нашите производи не е најевтин, но.П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики?

започнетекрајотDIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да нау

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство кристалноДраги

Scroll