Новак
Предните Светла за Магла За Рено МОДУС (F/JP0_) Hatchback 2004-2012 2013 Авто браник Светилка H11 Халоген Автомобил Стил Сијалица

Предните Светла за Магла За Рено МОДУС (F/JP0_) Hatchback 2004-2012 2013 Авто браник Светилка H11 Халоген Автомобил Стил Сијалица

Достапност: Залиха
DEN 1282.00
DEN 1508.16

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки. Ви благодарам многу!
. За да избегнете изгореници, да се биде внимателен при вклучување или исклучување на возила осветлување.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот. Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање. Исклучено палење на возилото и отстранете ги копчињата. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
Превозот :
1. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Целосно 1 година гаранција! Пакетот вклучува : 2 парчиња Авто Предниот Браник Магла светлина светилка Инсталација белешки : ве Молиме Паркирајте го возилото за безбедност место. Водоотпорен IP67. Бидете сигурни дека возилото е излади правилно пред да инсталирате светла. Rainproof возачот, shockproof, може да се работеше добро, дури и во суровата средина.000 часа на брилијантен постојана светлина.Предните Светла за Магла За "Рено" МОДУС (F/JP0_) Hatchback 2004-2012 2013 Авто браник Светилка H11 Халоген Автомобил Стил Сијалица Компатибилни Модели на Автомобили На "Рено" МОДУС (FJP0_) Hatchback 2004-2012 2013 Функција : Сијалица Тип : H11 Состојба : 100% нов Боја на светлина : бела (може да се користи како дење работи светла) Сијалица тип : Халоген Напон : 12 V Моќност : 55 W/PC, 110 W/SET Lumens : 2400 LM Работна Температура : -20℃~+105℃ температура на Бојата : 6000 K Водоотпорен : IP67 Услуга живот : 30000hrs Поставеност на Возило : пред лево + пред право Материјал : ABS пластика + Поликарбонат леќи заврши Дијаметар : 9 СМ Производителот Дел Број : 26155-89927, 26150-89927,26150-89905 Осветленост Дел Број : NI2592117, NI2593117 Предности на XIANGSHANG Автомобил Светлина : 55 W 2400 LM по сијалица Халоген осветлување.

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
ABS пластика + Поликарбонат леќи заврши
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Тежина:
0.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Име На Модел:
Светла за магла За Рено МОДУС (F/JP0_) Hatchback 2004-2013
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Wattage:
55W/PC 510W/SET
Светилка тип:
Предниот Браник Магла Светлина

Подобро ви се допаѓа

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Scroll