Новак
Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спалната соба позадина позадина

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спалната соба позадина

Достапност: Залиха
DEN 1440.00


Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спалната соба позадина позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Параметрите на стоката

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
QQ0539
Шема:
Европски стил луксузни класичната три-димензионални таванот таванот

Подобро ви се допаѓа

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен.на OK Ширина x висина = квадратни ме

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.Ако имате било

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Ширина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голем

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2 ѕи

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Должина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голе

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина...

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

5 cm(H) (4'3"×2'3")Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")Количи

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата 3 Конта

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Scroll