Новак
Dslr фото Видео Стабилизатор Рамо Планината Екипаж+Мат Кутија+Следете Фокус+Кафез за Canon 5D Mark III 5D2 60D 70D 7D 6D dslr фото Апарати

Dslr фото Видео Стабилизатор Рамо Планината Екипаж+Мат Кутија+Следете Фокус+Кафез за Canon 5D Mark III 5D2 60D 70D 7D 6D dslr

Достапност: Залиха
DEN 7997.00
DEN 11424.00

Производите може да се користи сам, исто така, се совпаѓа со други фотографска опрема. инсталација на видео фотографирање серија на поврзани додатоци
4. со дигитални SLR камера и видео камера со 1/4 "завртка дупка
5. да ви обезбеди со стабилна и точни видео фотографирање платформа.Dslr фото Видео Стабилизатор Рамо Планината Екипаж+Мат Кутија+Следете Фокус+Кафез за Canon 5 D Mark III 5 D2 60 D 70 D 7 D 6 D dslr фото Апарати
Опис : Тука е видео камера екипаж сет за dslr фото или видео камера на сопственикот, кој се состои од : dslr фото рамо екипаж, Следете Фокус и Мат Кутија. Ова е една од најдобрите колекции на оваа цена точка достапни на пазарот. Ова го прави возможно да дава одлични резултати без било непредвидлива или движење проблеми.

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YLG1103A-A
Бренд Име:
lightdow

Подобро ви се допаѓа

КИП 43inch 110cm флеш Проѕирен рефлектор Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија Рефлектор за фото Сту

wyприклучокstartЖешка Стока$15$27.6$11.8$14.95$85$31.28$69.9$99wyприклучоккрајФункција : Тежина : 460g Материјал : Алуминиум

6.35 пролет жица приклучокот на КОМПЈУТЕРОТ портасо сосема професионално тело, RF602 Флеш Активирањето, SB800

Godox Преносни Заштита тежок Случај Багажникот за RS600 P RS400 P AD600 B AD600 BM AD360 II AD360 AD180Алуминиум отворено фото св

Нови Fuji Стапка (P1,P2,PS14) 356 F10146 / 356 F10146 C за Граница 350 / 355 / 370 / 375 minilabВи благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +00

КИП Во парк 6 PCS 4 инчен DIY Алатки црна Пластика, Најлон за да се Префрлате Стеги за Машини За Пролет Клип Ф

за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве мол

Висок Квалитет на производотКарактеристики : 1 100% Сосема нов2 Издржлив материјал, супер стабилна и цврст

Добиете повеќе сметководствена удобност со Пајакот камера holster Пајакот holster е направен од ЈП, тоа е пого

Прикачување на eyecup во пронаоѓачот на изглед за окуларот за да се минимизира ваше светлина и визија замо

Спецификација за производ : боја : бела сребро.големина(Дијаметар) : 30cm / 12inоблик : тркалезнапакет големи

ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или

Добиете повеќе сметководствена удобност со Пајакот камера holster Пајакот holster е направен од ЈП, тоа е пого

1 / 4" Завртка Рачни Носителот Зафат Стојат Стабилизатор за Sony Канон Nikon dslr фото Gopro Камера Видео LED Каракте

Descrition : Користи Noritsu 32,33 серија машина F тип на ласер контрола на возачот pcbДел no#J391160Состојба : Добра работ

Scroll