Новак
62883C ISL62883CHRTZ 62883CHRTZ ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-40 Компјутерски Чип & IC

62883C ISL62883CHRTZ 62883CHRTZ ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-40 Компјутерски Чип & IC

Достапност: Залиха
DEN 1044.00
DEN 1098.24


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Параметрите на стоката

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ISL62883CHRTZ
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

RTL8151 EH QFN48

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

RTL8112 G 8112 G QFN32

Scroll