Новак
2017 Деца Момчиња Мода Патики Чевли Пролет Деца Бебе Девојки Секојдневен Чевли На Платно Цврсти Чевли Памук Дише Спортски Чевли

2017 Деца Момчиња Мода Патики Чевли Пролет Деца Бебе Девојки Секојдневен Чевли На Платно Цврсти Чевли Памук Дише Спортски Чевли

Достапност: Залиха
DEN 562.00
DEN 660.48


2017 Деца Момчиња Мода Патики Чевли Пролет Деца Бебе Девојки Секојдневен Чевли На Платно Цврсти Чевли Памук Дише Спортски Чевли
Бидејќи производителите не се исти, имаат исти чевли големина е премногу голем и премногу мали, ние ви препорачуваме да се купи вистински внатре должина = долги нозе +0.5/ 0.8 cm, вистинската должина е во рамките на insole должина. Вистинските чевли се нашата внатрешна должина на реалните рачни мерења на локации, може да има отстапување од 0.1-0.2 cm е во рамките на нормалата О

Едноставно пакување, заштеда на транспортни трошоци.дека ние може да се направи поголем попуст.
Проверете големини :
НИ големина 6= CN големина 13= Внатрешна нога должина 12.8 cm
НИ големина 6.5= CN големина 13.5= Внатрешна нога должина 13.2 cm
НИ size7= CN големина 14= Внатрешна нога должина 13.7 cm
НИ големина 7.5= CN големина 14.5= Внатрешна нога должина 14.2 cm
НИ size8= CN големина 15= Внатрешна нога должина cm 14.7
НИ големина 8.5= CN големина 15.5= Внатрешна нога должина 15.2 cm
НИ големина 9= CN големина 16= Внатрешна нога должина 15.9 cm
НИ size9.5= CN големина 17= Внатрешна нога должина 16.2 cm

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,5T,4T,6T,24M,3T
Сезоната:
Есен/Пролет
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Smart Poro
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Платно

Подобро ви се допаѓа

2112816.5 / / / Превозот : Сите производи ќе бидат испорачани од страна на воздух mail по 35 дена П : што ако јас с

детали за производот Забелешка : ве Молиме да се направи соодветен избор според дете метри должина, и вн

ПОВРАТНИ информации : 1 Ние навистина ќе го ценат тоа Благодарам многу Парцели обично се испраќаат надво

2017 најновите вистинска кожа висок квалитет на Секојдневен Чевли на децатаЦрна и црна / бела боја се напр

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Големина s на нашите чевли се помали од вообичаено, па ве молиме изберете големини сп

П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна карт

5 = Внатре 17 Обично, во должина = нозе должина(пета до пети) + (0.8 cm = CN големина 30Совети : 1.ГолеминатаСиромаш

1 Нарачки ќе бидат превозот навремено во 48 часа по вашата исплата потврди(72 часа за време на промоцијата

Напомена : Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.Iportant И

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА : НИ големина 7 = Европската големина 25 = insole 16.5 cmНИ size 8 = Европската големина 26 = insole 17

Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или

Големина(CHN)НИ големинаВнатре Должина(cm) надворешна должина(cm) 31 12.5 18.7 cm 21cm 3 2 1 19.7 cm 22cm33 1.5 20.3 cm 22.5 см 34 2 20.9 cm

Тексас Патики Деца Чевли За Девојка Деца Платно Чевли Дише Солидна Спортска Бебе Чевли Млади Момчиња Де

Scroll