Новак
За 1996-1999 година АКУРА SLX Кислород Сензор Ламбда Сензор 25165313 GL-24012 234-4012

За 1996-1999 година АКУРА SLX Кислород Сензор Ламбда Сензор 25165313 GL-24012 234-4012

Достапност: Залиха
DEN 1037.00
DEN 1440.00

15% restocking такса може да се примени.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . 15% restocking такса може да се примени. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот.
** **
Дел # : GL-24012,234-4012, 19178918, 19178930, 19178937, 19178961, 25132819, 25133791, 25161151, 25163079, 25165313, 25312184, 25312188, 25312200, 25315809, 8251328190, 8251337910, 8251611510, 8251630790, 8251653130, 8253121840, 8253121880, 8253122000, 8253252660, 96335927
ПРИМЕНА : АКУРА SLX (1996 - 1999 ГОДИНА) BUICK ВЕК (1994 - 1996) BUICK LESABRE (1994 - 1996) BUICK ПАРК АВЕНИЈА (1994 - 1996) BUICK REGAL (1993 - 1996) BUICK РИВИЕРА (1995 - 1996) BUICK ROADMASTER (1994 - 1996) BUICK SKYLARK (1994 - 1996) КАДИЛАК ESCALADE (1999 - 2002) КАДИЛАК FLEETWOOD (1993 - 1996), CHEVROLET АСТРО (1996 - 1997), CHEVROLET ЛАВИНА 1500 2002 CHEVROLET BERETTA (1994 - 1996), CHEVROLET ПАЛТО (1995 - 2001) CHEVROLET C1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET C1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET C2500 ПИКАП (1996 - 1998), CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 1996 CHEVROLET CAMARO (1994 - 1997), CHEVROLET КАПРИЗ (1994 - 1996), CHEVROLET CORSICA (1994 - 1996), CHEVROLET CORVETTE (1994 - 2003), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 1500 (1996 - 2002), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 2500 (1996 - 2002), CHEVROLET го ИЗРАЗАТ 3500 (1996 - 2002), CHEVROLET G30 1996 CHEVROLET IMPALA (1994 - 1996), CHEVROLET K1500 ПИКАП (1996 - 1999 година) CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА), CHEVROLET K2500 ПИКАП (1996 - 1998), CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 1996 CHEVROLET LUMINA (1994 - 1996), CHEVROLET LUMINA APV (1994 - 1996), CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО (1995 - 1996), CHEVROLET P30 1995 CHEVROLET S10 ПАЛТО 1994 CHEVROLET S10 ПИКАП (1994 - 2001), CHEVROLET SILVERADO 1500 (1999 - 2002), CHEVROLET SILVERADO 2500 (1999 - 2000) CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 1500 (2000 - 2002), CHEVROLET ТАХО (1996 - 2002) DAEWOO LANOS (1999 - 2002) DAEWOO LEGANZA (1999 - 2002) GMC C1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC C1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC C2500 ПИКАП (1996 - 1998) GMC C2500 ПРИГРАДСКИ 1996 GMC G3500 1996 GMC ЏИМИ (1994 - 2001) GMC K1500 ПИКАП (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC K1500 ПРИГРАДСКИ (1996 - 1999 ГОДИНА) GMC K2500 ПИКАП (1996 - 1998) GMC K2500 ПРИГРАДСКИ 1996 GMC P3500 1995 GMC SAFARI (1996 - 1997) GMC SAVANA 1500 (1996 - 2002) GMC SAVANA 2500 (1996 - 2002) GMC SAVANA 3500 (1996 - 2002) GMC СИЕРА 1500 (1999 - 2002) GMC СИЕРА 2500 (1999 - 2000) GMC SONOMA (1994 - 2001) GMC YUKON (1996 - 2002) GMC YUKON XL 1500 (2000 - 2002) ХОНДА ПАСОШ (1996 - 2000) ISUZU AMIGO (1998 - 2000) ISUZU HOMBRE (1996 - 2000) ISUZU РОДЕО (1996 - 2003) ISUZU РОДЕО СПОРТ (2001 - 2003) ISUZU ПОЛИЦАЕЦ, (1996 - 1999 ГОДИНА) ISUZU VEHICROSS (1999 - 2001) OLDSMOBILE 88 (1994 - 1996) OLDSMOBILE 98 (1994 - 1996) OLDSMOBILE ACHIEVA (1994 - 1996) OLDSMOBILE BRAVADA (1996 - 2001) OLDSMOBILE CUTLASS CIERA (1994 - 1996) OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВНИОТ (1993 - 1996) OLDSMOBILE LSS 1996 OLDSMOBILE СИЛУЕТА (1994 - 1996) PONTIAC BONNEVILLE (1994 - 1996) PONTIAC FIREBIRD (1994 - 1997 ГОДИНА) PONTIAC ГРАНД СУМ (1994 - 1996) PONTIAC ГП (1994 - 1996) PONTIAC ТРАНС СПОРТ (1994 - 1996)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Параметрите на стоката

Осветленост Дел Број:
25161151, 25163079, 25165313, 25312184
Другиот Дел Број:
19178918, 19178930, 19178937, 19178961, 25132819, 25133791
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Производителот Дел Број:
96335927, 25312188, 25312200, 25315809
Специјални Функции:
Возводно & Низводно
Материјал Тип:
GL-24012
Бренд Име:
GANGLE

Подобро ви се допаѓа

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни 15% restocking такса може да се примени. ОСВЕТЛЕНОСТ БРОЈ

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

** **Наместо Дел # : DOX1177 0 K2 AB18861ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се одн

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 д

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

ЗА ДЕЛЗа дополнителни poduct информации ве молиме погледнете на предмети спецификите или контактирајте с

За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата в

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања Купувачот ќе биде одговорен за трошоц

на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака

** **Наместо Дел # : GL24191, 3921037510, 3921037513, 3921037530,2344191АПЛИКАЦИИ HYUNDAI SANTA FE 20032006 HYUNDAI SONATA 20022005 HYUNDAI TIBURON 20032008 HYUNDAI TUCSON

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

15% restocking такса може да се примени.Се врати превозот платени од страна на : КупувачотОбјектот мора да се в

** **Дел # : GL14021 2349021,8946741030ПРИМЕНА : LEXES300 (2000 2001) ТОЈОТА АВАЛОН (2000 2004) TOYOTA CAMRY 2001 ТОЈОТА СИЕНА (2001 2003) ТОЈОТА SO

ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за бил

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифат

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни После ова 30 дневен период на сите продажни се коне

** **Наместо Дел # : GL24190, 392102 X010, 392102 X020, AJ5818861 A, AJ5818861 B,2344190АПЛИКАЦИИКИА РИО 20042005 MAZDA 6 20032008 ве Молиме погледне

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датум

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени зар

Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој

на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делов

15% restocking такса може да се примени После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Наместо Дел # : DOX13

Scroll