Новак
Полу-скапоцени камења природни jades калцедон 30x40mm 4colors овална pendant rhinestones шарм жените накит додатоци B1105

Полу-скапоцени камења природни jades калцедон 30x40mm 4colors овална pendant rhinestones шарм жените накит додатоци B1105

Достапност: Залиха
DEN 180.00
DEN 239.52

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Полу-скапоцени џаспер 30x40mm 4colors овална pendant rhinestones шарм жените накит додатоци B1105
.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1105
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
овална
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
jade џаспер

Подобро ви се допаѓа

Нормално, тоа ќе потрае 1025 работни дена од кина пост воздух, и трае 310 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPSот, ИТН.00

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности Ние ќе рефундирање на парит

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

политика на враќање : Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена...

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : емајл diy хри

Scroll