Новак
Бесплатен превозот yw-04 Опрема за Домаќинство електрична мелница за месо, мелница за месо, колбаси машински делови, прибор мелница за месо опрема

Бесплатен превозот yw-04 Опрема за Домаќинство електрична мелница за месо, мелница за месо, колбаси машински делови, прибор мелница

Достапност: Залиха
DEN 359.52


Moedor de carne peças де plástico engrenagem 9999990039 Одговара Saturno zelmer 886.986 1. Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne 2. алта qualidade 3. dentes : заби : 9/41 заби Надворешниот дијаметар : 65.5 MM Дебелина : 32 ММ централна дупка : 7 MM

Параметрите на стоката

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
yw-04

Подобро ви се допаѓа

Мелница за месо Делови Ножеви Материјал : не ' Рѓосувачки челик Централна Дупка 13.5x13.5mm Max Должина 73.5 mm Изв

Производ димензии види слики, она што вид на натпревар ве молиме да ни испратите порака : A, B , C или D ви Бл

Мелница за месо Делови Пластични Ракав Завртка за Bork, Камерон 1.Ние сме професионални мелница за месо де

Производ димензии види слики, она што вид на натпревар ве молиме да ни испратите порака : A, B , C или D ви Бл

Материјал : Алуминиум Навој дијаметар : 6.6 mm Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку п

Мелница за месо Делови Ножеви Материјал : не ' Рѓосувачки челик Централна Дупка 13.5x13.5mm Max Должина 73.5 mm Изв

Мелница за месо Делови Пластични Брзини MS4775533 одговара Moulinex HV31.Материјал : ПОМ2.Погоден за MOULINEX HV3 (тип A14,

Производ димензии види слики, она што вид на натпревар ве молиме да ни испратите порака : A, B , C или D ви Бл

Moedor de carne peças де plástico engrenagem 9999990039 Одговара Saturno zelmer 886.986 1 Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne 2...

Висок Квалитет на Мелница за Месо Додатоци Алуминиум Алуминиумски Прицврстување Прстен Нут се Однесув

Име на производ : мелница за Месо универзална thruster триначин завртка ракав Соодветни модели : VITEK Универз

Moedor de carne Peças Ножеви 70008991 Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne2 материјал : aço inoxidável (s)3 diâmetro : 46,5 mmTamanho не

3 pc СЕТ Нови остри замена мелница дискови и ножеви сечилото за многу брендови на мали контра врвот миксе

Материјал : Алуминиум Навој дијаметар : 6.6 mm Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку п

Moedor de carne lâminas caber браун, evgo, vitek, скарлет, panasonic, rolsen, elenberg, verloni1 Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne2 Мате

84) ZMM1084 L(02) (887.83) ZMM1083 SRU (887.84) ZMM1084 IUA(01) (887.89) ZMM1289 L (MM1200.84) ZMM1084 XRU(02) (887.83) ZMM1583 S(01).84) ZMM1084 IRU(01) (887.8) ZMM0983 SRU (886.89) ZMM1289

Бесплатен Превозот Нож Единица RI2084 RI2094 HR2080 HR2084 HR2090 HR2094

Мелница За Месо Делови Сечилото На Минсер Нож A86.1009 Број 5 се вклопува Zelmer1.Ние сме професионални мелница

Мелница за месо Делови Сечилото на Минсер Нож KW658522 Одговара за Kenwood 1.Ние сме професионални мелница за ме

Scroll