Новак
Compatiable УВ Сијалица За Светлината-извори GPH1630T5L

Compatiable УВ Сијалица За Светлината-извори GPH1630T5L

Достапност: Залиха
DEN 3840.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори GPH1630 T5 L ув ламба е 79 w, 1630 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Број На Модел На:
Turbotwist 18 Вати
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

CF7 DSПРОТИВОБАКТЕРИЕННие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух сред

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeGPH700 T5 L / 4 ув ламба е 33 w, 700 мм во должина номинална ефективни жи

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори G30 T5 VH ув ламба е 32 w, 689 мм во должина...

Спецификација Вредност Должина Инчи 33.50 W 40 База T5 F Должина Милиметри 850.9 соодветна Замена За Аква Ултр

G14 T5 L / 4 PGPH287 T5 L / 4 P ПРОТИВОБАКТЕРИЕН 14 НИСКА ОЗОНСКАТА14 W,загрејтеUVC зрачењеДолжина : 287mmДијаметар : 15mmСве

Две 4 и 8 strngs 4854V5600MAКористете два 4854 V напојување

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA1000 T5 L ув ламба е 127 w, 1000 мм во должина номи

W : 63 W Должина : 568 mm База : B7 База Опис : 2 Pin Медиум Двојно Заврши (B7) Qtz OD : 15 mm Жици : Загрејте Излез : ХО Катего

18 W УВ ПРОТИВОБАКТЕРИЕН СВЕТИЛКА Риба Колега УВ Clarifier Светилки

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3015 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation UME1036 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина номинална ефективни жив

GBX36 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

GBX7 / UVCНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine ЗЛАТОS ув ламба е 84 w, 852 мм во должина номинална ефективни жи

Моќност : 4 W Живот : 8000 часа Целосна должина : 150 MM (вклучувајќи светлина стапки), со Дијаметар : 1.6 СМ или па

GPH303 T5 VH ОЗОНСКАТА ПРОИЗВОДСТВО на светилки (15w 35v 4 pin светилки) СО појавување на придушници

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3011 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3010 ув ламба е 8 w, 288 mm во должина номинална ефективни живот 10,0

W : 130 W Должина : 1567 mm База : B2 База Опис : 2 Pin со 4 Крила (Б2) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : ХО Категори

Scroll