Новак
(Слободен брод)LIECTROUX Робот Правосмукалка X5S мапа за Навигација Gyroscope мобилни WIFI Контрола wet&dry Резервоарот за Вода 2600Mah Лав дома

(Слободен брод)LIECTROUX Робот Правосмукалка X5S мапа за Навигација Gyroscope мобилни WIFI Контрола wet&dry Резервоарот за Вода

Достапност: Залиха
DEN 10917.00
DEN 19152.00

Ако изберете ПОНИ, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на IML, руски Пост, во согласност со фактичката состојба. Напредни локализација чистење на системот за поддржано од страна на групи на инфрацрвени сензори, gyroscope и забрзување transducers
2. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи.
Прашина бин
Променливи прашина корпа за хемиско чистење.
Повеќе чистење режими
Како што повеќето од Lilin претходните робот средства за чистење, тоа може да се чистат различни видови на подови во начини на цик-цак, авто, edge чистење, место за чистење. Со цел да се дозволи пакет помине купувачот ги локалните обичаи глатко, ние ќе го прогласи објектот како pc и да се каже "Подарок само, без комерцијална вредност". земји кои користат Австралиската типот на приклучокот, а ние ќе ја испрати на ЕУ да Австралиската приклучок адаптер за секое парче на робот заедно со пакетот. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи. Долг живот литиум батерија
6. Wifi контрола
7. Вграден-во резервоарот за вода на прашина бин, совршен за влажно mopping
5. Високо ефикасни за чистење со четки Автоматско Чистење Време Распоред Wifi контрола (Изборен) Локализација чистење Влажни Mopping
Карактеристики :
X5 S е повисоко крајот робот правосмукалка, кој има две seperated прашина кутии, еден со правосмукалка, на други со вграден резервоар за вода, најголемиот изградена-во резервоарот за вода од 300ml капацитет. Во сликата, power plug е НИ тип, но вистинските приклучок е ЕУ типот, кој е две pin, тркалезна форма, со AC 100-240 V влезен напон, и 50/60 HZ фреквенција. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. Понекогаш тоа некогаш може да работи над 2 часа ако нема тепих.
Резервоарот за вода
Голем вграден во резервоарот за вода на прашина кутија, со капацитет од 300 ml, завршува 150-200 метри влажни mopping без refilling вода.
Подолго работно време
2600m Ah литиум-јонска батерија пакет поддржува X5 S работа за повеќе од 2 часа по секоја полнење.

Параметрите на стоката

сертификација:
CE,EMC,RoHS,ГШ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Далечинска Контрола:
Yes
Мерењето На Резервација:
Yes
Прашина Чување Тип:
Циклонот Прашина Кофа/Прашина Кутија
Посебен Вшмукување Млазницата:
Чиста Циклон Прашина Собирање Млазницата
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кеса Или Bagless:
Bagless
Траење На Батеријата:
1 час и 30 минути
LCD:
Yes
Функција:
Mopping & Убедливо & Вшмукување Тип
Инсталација:
Робот
Бренд Име:
LIECTROUX
Кабелот Должина (m):
>10 метри
Број На Модел На:
X5S
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Тип На Производ:
Роботот Vacuums
Големина(мм):
320mm*88mm
Моќност (W):
22w
Напон (V):
14.8 V
2 страна четка:
Yes
Gyroscope Навигација:
на располагање
гласот/ исклучување:
на располагање
само полнење:
на располагање
WIFI СТАН Контрола:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2600MAH Литиум-јонска батерија
dustbin капацитет:
0.6 L
отстранлив резервоарот за Вода:
Yes
Inertial Навигација:
Yes
Цик-цак:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Домаќинство освен мите метар УВ дезинфекција да грините правосмукалкирачни кревет освен мите инструме

Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација...

Т тој втората генерација на турбополнач циклон 2017 да се запре продажба.Апликацијата Примери:УпотребаШ

Ние сме сигурен производител Сепак, се уште постои шанса дека царинската испостава полнење на царина /

Bagless домаќинство правосмукалка 2600 WМоторни практични енергија до 1600 WBagless хоризонтална тип сува домаќин

Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да б

T270 110220 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Па ние не може да бидете сигурни дека робот испратени до вас е со LIECTROUX лого Не само што тоа би можело да с

Ако сте купувачот од Австралија, Нов Зеланд итн., земји кои користат Американски тип приклучокот, а ние ќ

НАЈНОВИТЕ МИНИ Робот Правосмукалка,интелигентни Четка Робот Правосмукалка за Дома,Сензор,апарати за ч

Увозни Давачки / Данок за Плаќање / Трошоци не се вклучени во цената на предмети или Превозот Надомест,О

Ве молиме да го пополните со целосна и точна капка превозот адреса.Гаранција и Услови : 1 Ние ќе им даде н

1pcs Нови Автоматски Интелигентен Робот Правосмукалка Само Полнење, Далечински Управувач,LCD Екран на Доп

4.5 М 80 W 12 V Автомобил Правосмукалка Супер Вшмукување Влажни И Суви Двојна Употреба Vaccum Почиста За Автомо

DE35 100240 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Вистинската бруто тежината на пратката е многу повисока од 2kgs / pc, како Singpare Пост во Aliexpress систем поддржу

4 Виртуелна Блокатор(на батеријата не се вклучени).Ако сте купувачот од Обединетите Kindom, Малезија, Синга

Достав 18880 Мини десктоп правосмукалка е лесно да се чисти и да ги апсорбира остатоци од хартија, гума crumbs

Автомобил со Правосмукалка ВозилоМонтирани Чистење Машина Мали рачни Прашина Колектор ПаткаНаплатен

DD35 110220 V Мини Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Убедливо Прашина СтерилизиратеSmart Планирани Мобил

Не им дозволувајте на децата да го користите Ние ќе им даде на сите клиенти 5 ѕвезди назад...

(Ве молиме да обрнете повеќе внимание при изборот на локација за подигнување на превозот)2.Повратни инфо

Scroll