Новак
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Vostro 1000 1400 A840 A860 XPS M1210 XPS M140 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Vostro 1000 1400 A840 A860 XPS M1210 XPS M140 Полнач

Достапност: Залиха
DEN 660.00
DEN 1015.68


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Vostro 1000 1400 A840 A860 XPS M1210 XPS M140 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.34 На
-Конектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Vostro 1000 1400 A840 A860 XPS M1210 XPS M140 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.34 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
7.4 мм*5.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 V 3.34 НА 65W
гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsX64 J X64 V X65 X66 X66 I X70 X70 A X70 E X70 F X70 I X70 K X70 L X70 S X70 Z X71 Ако не сте сигурни д

19 V 3.42 3.0*1.1 mm Ultrabook Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Стремат P3 P3131 P3171 P3191Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ

лаптоп, полнач 20 V 4.5 НА 90 W 45 N0302 40 Y7662 40 Y7663 45 N0304 ac адаптер за Леново B4301 B4302 B4303 B4305 B4306 B4307 B4308 Ако не сте сигур

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W лаптоп адаптер за Pro Book HP 6460b 6465b 6470 B 6475 B Touch Smart TM21100 2000 2200 TM2 T1000 2100 полначот Ако не сте сигурн

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsPro55 Pro550 Pro550 C Pro550 CA Pro550 CC Pro551 Pro551 E Pro551 L Pro55 G Ако не сте сигурни дали

Лаптоп Адаптер 19 V 3.42 НА 65 W За Acer Стремат S3 S5 S7 P3 Iconia Tab W500 W700 W700 P Лаптоп конектор за напојувањеКвалитет За

19.5 V 6.15 НА 120 W лаптоп ac адаптер за полнач за Sony ACDP120 E01 ADP120 MB AB PCGAAC19 V15 PCGAAC19 V16 PCGAAC19 V7 PCGAAC19 V8 Ако не сте сигурни

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.Ве молим

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер PA165086 за Acer Стремат 4755 G 4755 T 4755 Z 4755 ZG 4771 4771 G 4771 Z 4810 4810 T 4810 TG АКО не сте си

12 V 1.5 А 18 W адаптер за полнач за Acer A700 A701 A510 преносни Amercia Европската British StandardКвалитет Загарантирана ! (ОДД

За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или Пост со следење на број.

Напојување AC Адаптер за Полнач 14 V 4А56 W за Samsung LCD Монитор Sync Master 770 TFT 17" SMT170 QN 570 S TFT 180 T 18"Квалитет Загаранти

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0 XK850 NX061 DA65 NS400 лаптоп универзален ПолначКвалитет Загарантирана ! (

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06501.013 за Acer Стремат ES1532 G М3481 М3481 Ultrabook М3481 G М3580 М3580 G АКО не сте сигу

19.5 V 6.15 НА PCGAAC19 V7 лаптоп ac адаптер за полнач за Sony Vaio VGCLM50 VGCLM70 VGCLM90 VGXTP1 VGCLS30 E Серија Ако не сте сигурни дали

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!.Влезниот Напон Спектар : 100240

19.5 V 6.15 НА ACDP120 N03 лаптоп ac адаптер за полнач за Sony Vaio PCGGRS PCGGRT PCGGRV PCGGRX PCGGRZ PCGFR PCGFRV серија Ако не сте сигурни д

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АК.065 AP.013 за Acer Стремат E1531 Е1531 G Е1571 Е1571 G Е1571 P Е1571 PG Е1731 АКО не сте сигу

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190004 AC за Acer Стремат 7750 7750 G 7750 Z 7750 ZG 7751 7752 7920 7240 7740 ZАко не сте сигур

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 5330 G 5335 5335 G 5335 Z 5335 ZG 5340 5340 G 5344 5360Ако не сте сигурни

19.5 V 3.9 НА 75 W VGPAC19 V33 лаптоп, полнач за Sony Vaio PCGF560 K PCGF57 / BP PCGF570 PCGF580 K PCGF590 K PCGF59 DK PCGF6 / BP Ако не сте сигурни дали

15 V 3А 4Алаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba PA3241 E2 ACA PA3241 U1 ACA PA3241 U2 ACA PA3679 U1 ACA PAACA004 PAACA005Ако не сте си

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 7510 7512 7513 7514 7515 7520 7520 G 7530 7530 GАко не сте сигурни дал

Scroll