Новак
MNFT 10PCS 14# 12# Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

MNFT 10PCS 14 12 Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

Достапност: Залиха
DEN 134.00
DEN 179.04


MNFT 10 PCS 14# 12# Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо
Искусни работници рака врзана риболов лета
Кука Големина : 14# / 12# Случаен испорака,
Пакување содржина : 10pcs ( две пакување опции )

Параметрите на стоката

категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
14 # / 12 #
Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
is_customized :
Yes
категорија:
Летаат Риболов

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на мојот sto повторно новодојдени minnow мамки за риболов мами тешко пластични мамкаVMC кука, ч

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Тежина : 5g Должина : 84mm Количина : 4pcs / торба за Употреба : Бас риболов / морето Риболов / Намамат риболов

започнетекрајотFlashabouFlashabou се користи за облекување лета, jigs и spinnerbaits Совршен за крила, опашки, ребра и те

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика :

Добредојдовте во мојата продавница.три големина 13c m / 36g, 10c m / 16g, 8 cm / 9.5 g, пет бои за избор VMC кука постоечк

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP028 7.1 g Мате

60pcs природни ringneck pheasant седло tippets &тело пердуви избрани диви pheasant tippet избрани пердув летаат врзување мат

Goture 175pcs Мамка за Полнење Minnow / Попер / Crankbait / Молив / VIB / Фабрика Метална Лажица Мека Намамат Риболов Намам

Опис на производот број на Модел : Box007 Големина : 5cm 4.2 g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет на

Количина : 50pcs / многу Должина : 60mm Тежина : 0.58 g Боја : Како на сликата Занаети : рачно изработени

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Карактеристики : Minnow риболов намами со живописни 3 D очи.Создава lifelike пливање акции да ги провоцира преда

2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидет

Најдобар попер со 3 кукитериболов производи кина artigos де pesca swimbait crankbait 12.6 cm 16.3 g 4 Color попер Fising Мамка за По

Опис на производот Број на Модел : CB029+MI092+PO031 Боја : Мешани 3 Бои на Располагање Кука : Мешани Висока Јаглер

44908865241947264490886524188704 Риболов Мами Мешани Бои Попер Намамат Мамка Висока Јаглероден Челик Кука се Справи со

Спецификација : Должина : 6 1 / 4 инчи (15.9 см)Тежина : 1 / 2 оз (14.2 g)Жица со Дијаметар : 1mm / 0.04 инчен (тешко)Каракт

2016 Висок Квалитет на Слатководни Јапонија Инсекти Риболов Намамат Крап Мамка Wobbler 3 D очи и луз Pesca Crankbait Le

Висок Квалитет на Риболов Lure140mm 29g Молив Мамка Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Справи

6pcs Риболов Намамат Cannibal 3" Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 8cmРиболов намамат тежина : 4.7 g /

Нови 7cm 9g 5 бои Попер Wobblers Тешко Мамка Пластични Мини Намамат Риболов Намамат pesca esche artificiali по calamariпоперБ

Спецификација на Trulinoya УбодниБренд : TrulinoyaТип : УбодниТежина : 20g, 30g, 45g ,60gБоја : Сина, Розова, ПортокаловаП

1 Силни телото,живописни пливање акција и вистинската боја опрема 2 Гравитација shift дизајн го прават тоа

Опис на производот број на Модел : VI023 Големина : 7.5 cm 10g Материјал : Метал Боја : 5 Бои како Квалитет на слик

Scroll