Новак
Esamday 360 Ротирачки Флексибилни мрзливи кревет десктоп таблета автомобил Долго Рака носителот стојат selfie планината заградата за iPhone, samsung XiaoMi

Esamday 360 Ротирачки Флексибилни мрзливи кревет десктоп таблета автомобил Долго Рака носителот стојат selfie планината заградата

Достапност: Залиха
DEN 168.00
DEN 177.12


Имајте на ум 1 : Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве молиме ни e-mail, ПРЕД да ја напуштат повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ПОМОГНЕ.Ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ни остават ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНО FEEDBAC К ако сте задоволни со објектот.Бидејќи неутрален повратни информации и 4 ѕвезди се сметаат како негативни повратни информации.
Забелешка 3 : Plz да ја напушти вашето ПОЛНО ИМЕ и детални Адреса ако вашата адреса е во Русија.
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет . Новиот Дизајн Мрзливи Планината со Мултифункционален Клип, ќе ви овозможи да го користите клип како Десктоп Телефон Стојат Најдобро за гледање филмови / видео , Слушајте музика на кревет,работна маса,автомобил без да го држите телефонот! Универзален држач за Мобилни Телефони,i Phone,за Samsung Галакси, Флексибилни рака за различен агол и далечина, направен од висок квалитет на алуминиум-легура на магнезиум материјал. Мобилен телефон може да се ротира 360 степени.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање, ви посакувам среќен шопинг!

Параметрите на стоката

боја:
Црна, Бела, Жолта, Розова, Пурпурна, црвено
Број На Модел На:
LRZJ-01
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 5
Бренд Име:
Esamday
Држач За Во Автомобил:
No
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Материјал:
ABS
Велосипедот Носителот:
No
Има Звучник:
No

Подобро ви се допаѓа

Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Универзална Стентови за iphone7 Плус 270 степени Ротација Држач за Мобилен Телефон Стојат Заградата за Табл

360 степени Универзален Автомобил CD Слот Цртичка Телефон Планината Стојат Држачот За i Pod GPS i Phone 6 Плус 5 S 5

Велосипедот Accessaries Велосипед Мобилен Телефон Држач за i Phone 7 5 S SE 5 6 S 6 плус Handlebar Клип Заградата GPS Планина

Превозот : Нарачката е под $5, нема следење на информации.Цел е до $5, ќе има целосно следење на информации.

100% Сосема нов и висок квалитет.Convinient и лесно да се носатПогоден за различни прилики,автомобил,маса,крев

100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Пакет се Вклучени : 1 x Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Стојат Случај З

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Ретро Апарат Клупа Компактен Станица за Apple Види Серија 1 / 2 38mm 42mm Полнење Десктоп Носителот Приклучните

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Ве молиме бидете трпеливи да чекаат за 3 до 5 работни дена за процесот на вашите врати и враќање.Гаранциј

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

ТОПЛА Симпатична мрзливи стентови пони дизајн мобилен телефон носител на универзалната употреба на но

Vpower задното седиште Планината Автомобил Држач За i Phone X i Pad Samsung S8 Таблета 360 степени Back Seat Мобилен Телефо

Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура, ABS, Челик Боја : Црна Компатибилен handlebar големина : 12.735 мм Ма

Scroll