Новак
Лето Нов Бренд мажите кошули Тенок Одговара Лен кошули за мажи долг ракав бренд облека памук Секојдневен Кошула мажите camisa masculina

Лето Нов Бренд мажите кошули Тенок Одговара Лен кошули за мажи долг ракав бренд облека памук Секојдневен Кошула мажите camisa

Достапност: Залиха
DEN 911.52


Пролет Лето Нов Бренд мажите кошула Лен Тенок Одговара мажите кошули долг ракав бренд облека памук Случајни Кошули за мажи camisa masculina

Параметрите на стоката

Големина:
S Asian size, M Asian size, L Asian size, XL Asian size, XXL Asian size
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
603-
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Бизнис & Неврзан

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.Ако тежина над 2...

Прати во 27 работни дена од денот на вашата нарачка предмети Ако тоа е наша одговорност, трошоците за пре

Mercerized памук plaid ленти модата бутик за кратко sleeve кошула Лето нови пристигнување бизнис повик, се мијат и

Боја : бела,розова,црвена,виолетова,црна,портокалова,зелена,темно зелена,жолта,сива,сина,темно сина,неб

Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќ

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7585XXL 185 CM 8595Прочитајте Aisan големина како што е

Забелешка : Азија Големина обично е 12 големина помала од Европа / НИ големина, па кога да нарачате, ве мол

Начин на плаќањеКога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќ

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8595

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро Можете да оставите порака со вашата висина(CM) и тежина(KG) и ние ќе в

големинаградидолжинаsleeve рамоМ : 112cm115cm 79cmL : 118cm120cm 81cmXL : 124cm125cm 83cmрачно изработени мерење постои 13cm грешка,

Превозот Услови ЕМС експрес сервис / Кина Пос / Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL / UPS

ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање

Answer : ___________________________ NOTE : Ќе имаме Кинески новогодишните празници од 06th Февруари 25 ФЕВРУАРИ, за време на о

Ве молиме контактирајте не преку ПОРАКА или EMAIL порака пред да замине никакви негативни повратни информ

Азија Големина на Градите Рамо Ширина Кошула Должина на Ракав Должина M 100 cm 46 cm 63 см 23 см, L 104 cm 48 cm 66 cm 24 cm XL

Scroll