Новак
100Pcs 31mm 5050 4Led 4 Smd Бела C5w Festoon Купола Сијалица Двојно Зашилени Автомобил Led DC 12V Читање Светлина Вратата Светилка плоча Сијалица

100Pcs 31mm 5050 4Led 4 Smd Бела C5w Festoon Купола Сијалица Двојно Зашилени Автомобил Led DC 12V Читање Светлина Вратата Светилка

Достапност: Залиха
DEN 1226.00
DEN 1377.60


Големина : 31mm Festoon (LED автомобил сијалица)
Влезен Напон : 12 V DC
SMD количина : 4pcs SMD 5050
Светилка грло : Festoon
Боја : Бела
Примена : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, светлата за Читање, Подигање на светлата, Лиценца / број плоча светла
Пакетот Вклучува :
100pcs бела 5050 4smd c5w Led 31mm Автомобил Led Q&А, Како да се најде Hviero продавница? 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да стигне до вас.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "". Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.com" до купувачите'home страница на Aliexpress. За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики. Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне? 1.Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство. Терминали, па ако нема осветлување по вметнување во штекер, едноставно промена на терминал oppositely.
Нема промена потребни на сите Сите што треба да направите е да се отстранат светилка покрива со мала рамен шрафцигер и директна замена на акции светилки со JDM LED светилки Од LED светилка има + и -.
Опис
Оваа LED сијалица се состои од 4 Led диоди, има висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век. Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers.000 часа
Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија
Секој SMD LED е чиста бела.Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги .
100 Pcs бела 31mm 4 SMD LED Festoon Купола Автомобил Сијалица
Карактеристики :
Висок квалитет на супер светло SMD LED светилки
Траење на живот до 50.

Параметрите на стоката

Wattage:
1W
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
5050 4Led Бела
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
HVIERO
Lumens:
2600lm
Објектот Тежина:
180g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
боја:
Бела
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Wattage:
1w
Ксенон Светлина Модел:
H6
Lumens:
2400Lm
Напон:
12v
Автомобил Производител:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Подобро ви се допаѓа

Така, на лоши временски услови дена, дури и светлината на денот е светол доволно , ефектот на отворањето

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 001СпецификацијаG18 BA15 S / BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен420 LMТемпература На Боја2700 K

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

2 парчиња 12 V 1156 BA15 S P21 W 3528 SMD 44 LED CanbГрешка Авто Автомобил Опашка се Претвори Сигнал Кочница Светлина Обра

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress За

Автомобил Rearview Пак Сигнал Огледала светла Led Светилка за МерцедесБенц Fitment : За Мерцедес Бенц C КЛАСА W205 2

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано п

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Scroll