Новак
U7 Шарени Кубни Циркони Нараквици За Жените Трендовски Злато/Сребрена Боја Накит Ѕвезда Синџир Хривнија Луксузни H796

U7 Шарени Кубни Циркони Нараквици За Жените Трендовски Злато/Сребрена Боја Накит Ѕвезда Синџир Хривнија Луксузни H796

Достапност: Залиха
DEN 287.00
DEN 574.08


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Бренд Име:
U7
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H796
Должина:
15cm+5cm resizable
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повр

Димензии : 3.5 MMБоја : СребренаКоличина : 20МЗошто z Supplies Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ЕУ Стил Сребрена Боја со Сини Кр

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое мо

Во вашата услуга!Објект : Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Розова Бела Топаз Циркон На

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*6mmТежина

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежин

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Во вашата услуга!Материјал : Висок квалитет на цирконотГолемина на : Состојба : 100% НовиНајдобар квалитет

Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудим

Бренд име : BRAVKISНакит тип : Нараквица & ЗакачамКамен материјал : Кубни камен ЦиркониМетал материјал : Бака

0dongsheng Мода HP Quidditch Deathly Hallows Ангелските крилја Нараквици & Алки Злато Пријавуваат Хривнија За Жени Подаро

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*7mmТежина

Интересна новина Raccoon нараквици симпатична цртан филм животинско Raccoon Pecock хривнија заштита на диви живо

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

Rainso во моментов се вбројува меѓу најголемите светски снабдувач за здравствена заштита за производи и с

ER 2016 година Сребро Пресврт Спирала Хривнија Сакаат Женските Ткаенината Алка Braclet за Жените Мода Jewlery Armban

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија

1pc Нишка Хривнија String Плетенка Јаже Алки Нараквици За Жени Мажи Прилагодлива Должинаматеријал : лентаго

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Б

6" Слободен Брод Кул Накит парче1 Постави Нов Стил Сребро Црна 8.99 / парчеСЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Високо Квал

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

Scroll